ggg ggg ggg

Podpisanie umowy w sprawie internatu dla LO w Urlach

Przedstawiciele władz Powiatu Wołomińskiego podpisali umowę z dyrekcją Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej w sprawie utworzenia na terenie Ośrodka Charytatywno-Opiekuńczego Caritas w Urlach internatu dla uczniów liceum mundurowego.

Podpisanie umowy odbyło się we wtorek, 27 kwietnia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wołominie.
W spotkaniu udział wzięli: starosta Adam Lubiak wspólnie z wicestarostą Piotrem Borczyńskim, skarbnik Agnieszką Adam i naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Hanną Skrzypczak oraz dyrektor Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej ks. Kamil Chojnacki.
Dzięki zawartej umowie w sprawie utworzenia na terenie Ośrodka Charytatywno-Opiekuńczego Caritas w Urlach internatu, uczniowie tamtejszego liceum mundurowego, oprócz bazy noclegowej zyskają także dostęp do ponad dwuhektarowego ośrodka, dysponującego m.in.: salą gimnastyczną, siłownią oraz salami dydaktycznymi.
Internat wzbogaci i uatrakcyjni ofertę edukacyjną LO w Urlach, które w roku szkolnym 2021/2022 zaproponuje nauczanie na nowych kierunkach, związanych z lotnictwem wojskowym.
/opr. KW,
źródło: powiat wołomiński/

1 020 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Porozumienie o współpracy podpisane!

Liceum mundurowe w Urlach może liczyć na wsparcie 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim w zakresie rozwoju klas o...

Zamknij