ggg ggg ggg

PiS możemy sprawić, aby nasz Wołomin pozostał na dobrejdrodze rozwoju…

W ubiegłoponiedziałkowy wieczór, 13 października odbyła się konwencja wyborcza inaugurująca kampanię kandydata Prawa i Sprawiedliwości Ryszarda Madziara w wyborach na Burmistrza Wołomina oraz kandydatów do Rady Powiatu Wołomińskiego i Rady Miejskiej.

– Spotkaliśmy się tutaj, żeby udzielić naszego poparcia kandydatom Prawa i Sprawiedliwości na najwyższe funkcje w samorządzie gminnym i powiatowym. W szczególności jesteśmy tutaj po to, żeby udzielić poparcia panu Ryszardowi Madziarowi, który będzie ubiegał się o zaszczytną funkcje Burmistrza Wołomina w kadencji 2014-2018 – powiedział podczas powitania gości Grzegorz Mickiewicz – obecny wiceburmistrz miasta.
Wśród zgromadzonych, którzy swoją obecnością wyrazili poparcie dla aspiracji prezentowanych kandydatów znaleźli się m.in.: Poseł Jacek Sasin, starosta powiatu wołomińskiego Piotr Uściński, przewodniczący Rady Powiatu Paweł Solis, przewodnicząca Rady Miejskiej Katarzyna Lubiak, oraz burmistrz Ząbek Robert Perkowski. Nie zabrakło tez radnych powiatowych i miejskich, przedstawicieli organizacji pozarządowych, fundacji, stowarzyszeń oraz jednostek organizacyjnych Miasta i Gminy Wołomin.

dsc_7020
– Wszyscy widzimy jak prężnie rozwijał i rozwija się Wołomin w obecnej kadencji burmistrza Ryszarda Madziara. Jak wiele udało się panu burmistrzowi zrobić dla mieszkańców całego Wołomina. W obecnej kadencji wybudowano zarówno nowoczesne placówki oświatowe, sportowe, rekreacyjne, jak też wiele dróg, chodników, wodociągów i kanalizacji. Wszyscy zauważamy, ze Wołomin pięknieje i Wołomin zmienia się na lepsze. Nie byłoby tego wszystkiego bez ogromnej pracy Ryszarda, jego dużego zaangażowaniu w sprawy miasta i gminy. Pan burmistrz oprócz tego, ze intensywnie rozwijał Wołomin, to jeszcze dopilnował tak ważnych spraw dla mieszkańców jak chociażby realizacja linii kolejowej E75, powstanie łącznika do drogi krajowej S8, budowa Centrum Handlowego na terenie po stolarce Wołomin. Za obecnej kadencji pana burmistrza Ryszarda Madziara powstała rekordowa ilość ulic i nakładek w Wołominie. Równie intensywnie inwestował pan burmistrz w infrastrukturę sportową, dzięki czemu powstało kilkanaście nowoczesnych boisk, sal gimnastycznych, nowe przedszkola i szkoły i wiele, wiele innych inwestycji, które będą służyły naszym mieszkańcom długie lata. Jak państwo widzicie tylko Pan Burmistrz Ryszard Madziar jest gwarantem dalszego intensywnego i zrównoważonego rozwoju Wołomina. Ryszardzie życzę Ci, żebyś ten ster, który tak odpowiedzialnie dzierżysz cztery lata nadal dzierżył w swoich uczciwych, pracowitych i profesjonalnych rękach przez kolejne cztery lata pracy na rzecz Miasta i Gminy Wołomin – mówił z przekonaniem Grzegorz Mickiewicz, po którym głos zabrał sam Ryszard Madziar:
Szanowni mieszkańcy, nikt nie ma wątpliwości – dziś mamy za sobą cztery lata nieustannego rozwoju Wołomina. Wszyscy widzimy jak dynamicznie zmienia się nasze miasto i okolice. Wołomin wreszcie znalazł się na drodze rozwoju. Wybudowaliśmy sto nowych ulic – cała rozległa sieć – i tych głównych ciągów komunikacyjnych – Lipińska, Armii Krajowej, Willowa, Kościelna, Partyzantów – i tych mniejszych lokalnych, ale równie ważnych dla mieszkańców. Wiele z nich czekało na swój dobry czas od nawet kilkudziesięciu lat. Teraz zrobiliśmy. I nie przestaniemy na tym! W trakcie tej kadencji powstało więcej dróg i chodników niż przez ostatnie kilkanaście lat, a to dopiero pierwszy krok. Zakres podjętych w tym zakresie prac jest unikatowy na skalę Mazowsza. Całe rodziny i ich dobro – zawsze były w centrum mojego zainteresowania, jako burmistrza Wołomina. 2500 zadowolonych i oszczędzających dzięki Wołomińskiej Karcie Rodziny. Ten program to jedna z moich najlepszych decyzji. Nagradzany i doceniany. Stawiany za wzór dla innych miast. Supernowoczena nowa i potrzebna szkoła, remonty i modernizacje w wielu innych – wszystko dla naszych dzieci. 10 nowoczesnych boisk i trwające budowy 3 sal gimnastycznych. 2 przedszkola na miarę XXI wieku. 200 nowych miejsc dla najmłodszych wołominiaków – i to tylko w tym roku. 200 komputerów dla najuboższych rodzin. Dla tysięcy mieszkańców gminy bezpłatny internet. Moje i nasze działania, konkretne plany wybiegają mocno i twardo w niedaleką przyszłość. Dalsza poprawa systemu komunikacji z Warszawą, wywalczony węzeł Wołomin na trasie S8, modernizacja trasy kolejowej z bliską stacją metra, szyte na miarę Wołomina centrum handlowe, sukces budżetu obywatelskiego, 400 % wzrost obszaru z planami zagospodarowania. To tylko niektóre z tysięcy zauważalnych w codziennym życiu moich dobrych działań i decyzji – wyliczał swoje liczne sukcesy burmistrz Ryszard Madziar i zapewniał: – Mam już zaplanowane i dopięte w szczegółach wiele dobrych działań na kolejny czas. Wkrótce sami będziecie Państwo się mogli przekonać. Wiedza i doświadczenie stanowią bezcenny kapitał w mojej pracy publicznej dla dobra mieszkańców. Już wkrótce dzięki naszym wspólnym wysiłkom, my, mieszkańcy Wołomina razem z wybranymi radnymi możemy sprawić, aby nasz Wołomin pozostał na dobrej drodze rozwoju.
Słowa ubiegającego się o reelekcję burmistrza Ryszarda Madziara nagrodzone zostały gromkimi oklaskami. Następnie przyszedł czas na wystąpienia gości, którzy wyrazili swoje poparcie dla jego aspiracji. Na scenie pojawili się również obecni współpracownicy burmistrza, współodpowiedzialni za szereg inwestycyjnych sukcesów w mijającej kadencji, a także przedstawiciele różnych grup i środowisk społecznych, wyrażających poparcie dla kandydatury Madziara. W dalszej części spotkania przyszedł czas na prezentację kandydatów startujących z list Prawa i Sprawiedliwości do Rady Powiatu i Rady Miejskiej.
Wszyscy starali się dać zrozumiały przekaz zgromadzonym i mieszkańcom, iż tylko kandydujący z list PiS-u są gwarancją na utrzymanie dalszego, dynamicznego rozwoju miasta i gminy Wołomin oraz powiatu.

Galeria zdjęć

2 287 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Przyjaciel Radzymina – Biskup Jan Piotrowski nowym Ordynariuszem Diecezji Kieleckiej!

Z wielką radością przyjęliśmy ubiegłosobotnie ogłoszenie tak radosnej dla naszej rodziny decyzji papieskiej. Wspominając wszystkie wizyty naszego drogiego kuzyna Jana,...

Zamknij