ggg ggg ggg

Piotr Eychler kandyduje na burmistrza Wyszkowa w nadchodzących wyborach samorządowych

Zarząd Okręgowy Prawa i Sprawiedliwości zatwierdził w bieżącym tygodniu kandydaturę Piotra Eychlera na burmistrza Wyszkowa.

Piotr Eychler

lat 56. Syn Andrzeja i Teresy. Żonaty, ojciec trojga dzieci i dziadek dwojga wnucząt. Wykształcenie wyższe – inżynier automatyki. Od 1995 r. prowadzi własną działalność  gospodarczą. Bezpartyjny o poglądach prawicowych. Pasjonat żeglarstwa, wędkowania oraz jazdy na nartach. Prezes-Komandor Stowarzyszenia „Klub Żeglarski SPINANER” w Wyszkowie. Z Wyszkowem związany od 4 pokoleń (ponad 120 lat). Dziadkowie oraz rodzice byli zaangażowani w walkę z okupantem niemieckim i sowieckim. Ducha patriotyzmu i umiłowania Ojczyzny, który towarzyszył mu od dzieciństwa, kultywuje i przekazuje swojemu potomstwu.

Jak informuje Pełnomocnik Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości powiatu wyszkowskiego zostały także zatwierdzone następujące kandydatury w wyborach samorządowych:

Jerzy Żukowski – kandydat na Wójta Gminy Brańszczyk

Renata Rębała – kandydatka na Wójta Gminy Rząśnik

                                     Mariusz Bryk Pełnomocnik Powiatowy PiS powiatu wyszkowskiego

598 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
161. rocznica wybuchu Powstania Styczniowego

23 stycznia 2024 r. mieszkańcy gminy Brańszczyk uczcili bohaterów walczących o wolność w uroczystych obchodach z okazji 161. rocznicy wybuchu...

Zamknij