ggg ggg
ggg ggg

Piknik Rodzinny w Zbuczynie okazją do spotkania mieszkańców z Prezesem Jarosławem Kaczyńskim oraz kandydatami Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu RP

Piknik Rodzinny z udziałem Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego podczas, którego zaprezentowano kandydatów w wyborach parlamentarnych – okręg siedlecki odbył się w 11 sierpnia 2019 r. w kompleksie sportowym przy Szkole Podstawowej w Zbuczynie.

W Zbuczynie, w powiecie siedleckim odbył się w miniona niedzielę Piknik Rodzinny z udziałem Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Piękna, upalna pogoda, sprzyjała udziałowi w pikniku z wieloma atrakcjami. Tłumy mieszkańców przybyło nie tylko ze względu na zabawę i świetną atmosferę. Jednym z oczekiwanych wydarzeń było wystąpienie Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, które skierował w większości do rolników i mieszkańców Polski powiatowej. Rząd PiS prowadzi politykę, która wyrównuje szanse Polaków, niezależnie gdzie mieszkają, a programy rozwojowe i społeczne służą, aby stworzyć szanse na godziwy zarobek i bezpieczne życie. Jarosław Kaczyński zapowiedział nowy program rolny dla polskiej wsi, który został wysłuchany uważnie i przyjęty z aplauzem. Po kilkudziesięciu minutach przemówienia Jarosław Kaczyński ruszył porozmawiać z mieszkańcami, odwiedzał stoiska m.in. kół gospodyń wiejskich i rozdawał autografy oraz pozował do zdjęć. Imponująco również prezentował się namiot PiS. Rozdawano tam gadżety z logo Prawa i Sprawiedliwości, m.in. smycze i kubki. Odbyły się występy muzyczne, degustacje lokalnych potraw i przygotowano liczne atrakcje dla dzieci – dmuchańce, karuzele i zabawy.
Kolejnym, ważnym dla zebranych wydarzeniem była obecność kandydatów na posłów do Sejmu RP i Senatu, którzy z naszego regionu będą ubiegać się o mandat w jesiennych wyborach. Wśród reprezentantów z list PiS uczestniczyli w pikniku m.in.: obecna wicemarszałek Maria Koc, minister Marek Zagórski, minister Krzysztof Tchórzewski, poseł Teresa Wargocka, poseł Daniel Milewski, starosta wyszkowski Jerzy Żukowski, Anna Kaszuba i inni.
W pikniku wzięła udział liczna delegacja z powiatu węgrowskiego. Byli przedstawiciele z powiatu wyszkowskiego oraz sąsiednich miejscowości i powiatów.

/oprac. J.Cz.; foto fb Robert Gołaszewski/

Lista Kandydatów do Sejmu
z List Prawa i Sprawiedliwości – Okręg nr 18 – Siedlce

1. Tchórzewski Krzysztof- Siedlce
2. Kowalczyk Henryk- powiat pułtuski
3. Czartoryski Arkadiusz – Ostrołęka
4. Zagórski Marek
5. Wargocka Teresa- Mińsk Mazowiecki
6. Woźniak Grzegorz – powiat garwoliński
7. Siarkowska Anna Maria -Partia Republikańska
8. Górski Maciej – powiat węgrowski
9. Skrzypek Dorota –powiat sokołowski
10. Żukowski Jerzy- powiat wyszkowski
11. Pawelczyk Bartosz – Koalicjant- Solidarna Polska
12. Marciniak Tomasz – Koalicjant- Porozumienie
13. Gromadzki Marek – powiat łosicki
14. Kurowska Iwona – powiat garwoliński
15. Pieńkowski Bartłomiej- powiat ostrowski
16. Rogalska Barbara – powiat makowski
17. Grzegorz Makowiecki- powiat ostrołęcki
18. Kaszuba Anna – powiat węgrowski
19. Śniadach Anna Agnieszka – powiat ostrołęcki
20. Runo Ewa Grażyna – powiat wyszkowski
21. Żyluk Zygmunt –powiat sokołowski
22. Hawryluk Urszula – powiat miński
23. Gaś Agnieszka –powiat ostrowski
24. Milewski Daniel- Mińsk Mazowiecki

434 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
XVII Mazowiecki Konkurs Sygnalistów i Muzyki Myśliwskiej

Uroczyste obchody 99. rocznicy Cudu nad Wisłą w Radzyminie rozpoczęły się już w niedzielę, 4 sierpnia. Zainaugurowane zostały XVII Mazowieckim...

Zamknij