ggg ggg ggg

Piknik Rodzinny w Przedszkolu Bambino w Rząśniku

W minioną niedzielę niezwykle wesoło było w Przedszkolu Bambino w Rząśniku. Tego dnia Przedszkole wraz z Rodzicami zorganizowało niezwykły Piknik Rodzinny.

 

Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy od występów artystycznych. Na początku swoje umiejętności taneczne zaprezentowały dzieci z grupy Krasnali i Smerfów. Mięliśmy przyjemność wysłuchać  koncertu scholii parafialnej. Następnie swoje umiejętności aktorskie zaprezentowali rodzice przedszkolaków w przedstawieniu pt. „Rzepka”.  Ostatnim punktem części oficjalnej było wręczenie dyplomów ukończenia Przedszkola Bambino. Nie zabrakło kilku słów podziękowań dla rodziców, którzy wyjątkowo czynnie uczestniczyli w życiu placówki.

Tego dnia na dzieci czekało wiele atrakcji: dmuchane zabawki, zjeżdżalnie, kącik plastyczny, basen z piłkami, przejażdżki konikami, trening piłki nożnej. Każda rodzina mogła tego dnia wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie. Organizatorzy zadbali również o kącik kulinarny, na stołach nie zabrakło grillowanych kiełbasek, kaszanki, smalcu oraz bigosu. Dla osłody w ramach konkursu cukierniczego mamy naszych milusińskich przygotowały wyjątkowe wypieki, które poddane zostały ocenie zgromadzonym gościom.

Niedzielne popołudnie upłynęło  w niezwykłej atmosferze, uśmiech malował się na twarzach dzieci, śmiech i gwar dobiegał z każdej części przedszkolnego placu. Przedszkole Bambino serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom za pomoc, sponsorom  za wsparcie wspaniałej inicjatywy na rzecz dzieci.

 

 

2 551 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jednomyślne absolutorium dla Zarządu za realizację ubiegłorocznego budżetu…

W minioną środę, 24 czerwca odbyła się ósma sesja Rady Powiatu Wołomińskiego, podczas której przyjęto uchwałę w sprawie zatwierdzenia rocznego...

Zamknij