ggg ggg

Pieniądze z Funduszu Dróg Samorządowych dla Gminy Łochów

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił listę wniosków, które dostały dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych (FDS) na modernizację dróg lokalnych. Gmina Łochów złożyła dwa wnioski i oba zostały zakwalifikowane. Budowa ulicy Stawowej i przebudowa ulicy Mickiewicza uzyskały dofinansowanie w wysokości 70% wartości projektu.

5 września 2019 r. Gminę Łochów reprezentowały Wiceburmistrz Małgorzata Łotarska i Maria Komuda, które podpisał dwie umowy na powyższe zadania.
Wykonawcą pierwszego zadania za kwotę 1.155.808,76 zł brutto jest Paweł Jaczewski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: P&K Jaczewscy Jaczewski Paweł, adres: Bednarze 12, 07-120 Korytnica w przedmiocie: przebudowa ulicy Mickiewicza w Łochowie wraz z odwodnieniem do kanalizacji deszczowej, odcinek o długości 462 mb w ramach budżetu Gminy Łochów oraz środków FDS.
Druga umowa, na kwotę 611.454,00 zł brutto, podpisana została na budowę ulicy Stawowej w Łochowie wraz z odwodnieniem do kanalizacji deszczowej, odcinek o długości 290 mb w ramach budżetu Gminy Łochów oraz środków FDS. Wykonawcą powyższego zadania został Wojciech Przyborowski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Wojciech Przyborowski „GARDEN-BRUK”, adres: Laski 29, 07-130 Łochów.
Obie inwestycje będą zrealizowane jeszcze w tym roku.

/Info/

547 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ponad 1,4 mln zł na wymianę pieców i instalacje ekologiczne w gminach Sadowne i Kosów Lacki

Mieszkańcy gmin Sadowne (pow. węgrowski) i Kosów Lacki (pow. sokołowski) będą mogli wymienić swoje stare piece lub kotły na nowoczesne...

Zamknij