ggg ggg

Od środy, 25 listopada zamknięty będzie most na Rządzy w Zawadach!!!

Od najbliższej środy, 25 listopada zamknięty będzie przejazd przez rzekę Rządzę w Zawadach (gm. Radzymin), na drodze powiatowej 4306W. Stary most zostanie rozebrany, a na jego miejscu powstanie nowa przeprawa. Prace budowlane potrwają do końca sierpnia 2021 roku.

Powiat Wołomiński rozpoczyna inwestycję budowy nowego mostu na Rządzy w Zawadach. Z dniem 25 listopada 2020 r. wykonawca robót, firma „Jawal” sp. z o.o. z Kielc, wprowadzi czasową organizację ruchu na czas prowadzenia robót budowlanych (przewidywany czas zamknięcia mostu od godz. 13:00). Po dniu 25.11.2020 r. nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego odcinka drogi łączącej Guzowatkę i Zawady z Radzyminem. Planowany termin zakończenia robót i oddania nowego obiektu do użytkowania to sierpień 2021 r.
Na czas robót, z myślą o ruchu pieszych i rowerzystów wybudowana zostanie tymczasowa kładka o szerokości 1,20m z obustronną balustradą zabezpieczającą. Dojścia do kładki zostaną utwardzone.
W tym czasie, kierowcy podróżujący z Radzymina w kierunku Zawad i Guzowatki będą musieli korzystać z objazdu.
Objazd z Radzymina będzie prowadził ul. Wyszyńskiego (od ronda Braci Dudzińskich) przez Stary Dybów, Zwierzyniec i ul. Zawadzką do Zawad.
Z powodu zamknięcia mostu, zmieniona zostanie także trasa gminnej linii autobusowej R3 z Łosia do Zawad. Busy radzymińskiej linii R3 od pętli w Łosiu w stronę przystanku Zawady OSP pojadą objazdem przez Sokołówek, Kołaków i Guzowatkę – odtąd dalszy przebieg trasy pozostanie bez zmian. (W wyniku objazdu dla linii R3 zawieszony został przystanek Mokre OSP w kierunku Radzymina).

/opr. KW/

113 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Trwa remont ul. Kardynała Wyszyńskiego w Radzyminie

W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się oczekiwana przez mieszkańców modernizacja ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radzyminie. Inwestycja realizowana jest przez powiat...

Zamknij