ggg ggg
ggg ggg

Nowym Wiceburmistrzem Radzymina zostanie ANDRZEJ NOCOŃ

Wraz z początkiem maja br. stanowisko Drugiego Zastępcy Burmistrza Radzymina obejmie Andrzej Nocoń – dotychczasowy Naczelnik Wydziału Inwestycji i Drogownictwa Powiatu Wołomińskiego.

W miniony poniedziałek, 21 stycznia burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński wydał Zarządzenie nr 0050.15.2019 w sprawie powołania Zastępcy Burmistrza Radzymina. Z treści rzeczonego dokumentu wynika, iż z dniem 1 maja br. nowym wiceburmistrzem zostanie Andrzej Nocoń.
Pan Andrzej Nocoń będzie Drugim Zastępcą Burmistrza Radzymina. (W ubiegły poniedziałek, Krzysztof Chaciński powołał na swojego Pierwszego Zastępcę p. Krzysztofa Dobrzynieckiego).
Jak poinformował burmistrz Krzysztof Chaciński, nowy wiceburmistrz obejmie zakres obowiązków po Jarosławie Grendzie i zajmie się nadzorowaniem pracy referatów odpowiadających za inwestycje, drogi, odwodnienie oraz środowisko.
Warto w tym miejscu przypomnieć, iż pan Andrzej Nocoń przez ostatnie 4 lata był Naczelnikiem Wydziału Inwestycji i Drogownictwa Powiatu Wołomińskiego. Wcześniej przez 6 lat był Wiceprezesem Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Z wykształcenia jest inżynierem leśnictwa na SGGW. Ukończył m.in. studia podyplomowe z zakresu budownictwa energooszczędnego, administrowania funduszami unijnymi, zarządzania projektami oraz MBA.
Ze swej strony możemy dodać, że pan Andrzej Nocoń to świetny fachowiec. Przez lata pracy w wołomińskim starostwie dał się poznać jako osoba merytoryczna, odpowiedzialna i kompetentna. Sprawy Gminy Radzymin z pewnością nie są mu obce. Tym bardziej, że już wcześniej, jako Wiceprezes WFOŚiGW bywał częstym gościem w Radzyminie, a życzliwą współpracę z nim chwalili sobie zarówno poprzedni włodarze Radzymina – burmistrz Zbigniew Piotrowski i wiceburmistrz Andrzej Siarna, jak też radzymińscy strażacy, z którymi nowego wiceburmistrza łączy wieloletnia przyjaźń.
– Wierzę, że będzie to dobra rekrutacja dla Radzymina. Do naszego zespołu dołącza kompetentny fachowiec, doskonale zorientowany w sprawach inwestycyjnych i infrastrukturalnych gminy i całego powiatu. Wierzę, że będzie to ogromne wzmocnienie dla naszego zespołu po odejściu jego poprzednika, p. Jarosława Grendy. Dzięki współpracy z p. Andrzejem Noconiem chcemy nadal energicznie realizować zaplanowane inwestycje i coraz lepiej zarządzać infrastrukturą drogową, gospodarką komunalną i środowiskiem w naszej gminie –mówi burmistrz Krzysztof Chaciński.
– Jednocześnie żałuję, że mojej oferty nie przyjął radny Marek Brodziak, który jest zaangażowanym samorządowcem. Współpraca z nim pozwoliłaby zacieśnić kontakt ze środowiskiem Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej – dodaje.
Nowemu wiceburmistrzowi Radzymina gratulujemy nominacji i życzymy samych sukcesów w pracy na rzecz Miasta Cudu nad Wisłą i jego mieszkańców.

/R.L./

SONY DSC

677 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
O Rycerzach Jana Pawła II z Miasta Papieskiego – Radzymina…

Niewiele osób wie, że w Mieście Papieskim i Mieście Cudu nad Wisłą – Radzyminie, aktywną działalność prowadzi Zakon Rycerzy Jana...

Zamknij