ggg ggg

Nowy zakład produkcyjny to miejsca pracy dla mieszkańców i szansa na rozwój firmy

8 września 2014 r. na terenie Łochowa uroczyście został otwarty nowy zakład pracy. Pracę znalazło w nim ponad 30 kobiet z Łochowa i okolic.

dscf9084

Firma ImpExp (dawna Magnolia) powstała w 1989 roku (minęło już 25-lecie). Od początku firma zajmowała się produkcją odzieży, w szczególności konfekcji damskich. Modele tworzone były w oparciu o własne projekty. Aktualnie od kilku lat oferuje usługi przeszyć dla znanych zachodnich marek, w szczególności francuskich, niemieckich oraz szwedzkich.
„Renoma oraz jakość produktów jaką oferujemy, skłoniła nas do otwarcia kolejnej filii, tym razem w tym pięknym regionie Polski, na ziemi łochowskiej. Od idei do realizacji minęło zaledwie kilka miesięcy. Udało się to między innymi dzięki wspaniałemu klimatowi, chęci pomocy oraz współpracy. W szczególności chcieliśmy podziękować Staroście Węgrowskiemu Krzysztofowi Fedorczykowi, dyrektor PUP Węgrów Annie Wieczorek, burmistrzowi Łochowa Marianowi Dzięciołowi oraz Panu Mirkowi Ziółkowskiemu. Jesteśmy w stanie razem zmniejszyć stopę bezrobocia w regionie. Naszą filozofią działania jest motto „przez współpracę do wzrostu”, co mamy nadzieję pomoże w rozwoju firmy, a przez to i całego regionu. Dodatkowo chciałem podkreślić, iż cały czas oczekują u nas wolne miejsca pracy dla krawcowych” – mówił na temat działalności firmy Dyrektor Generalny – Łukasz Oleszczuk.


Na otwarcie nowej w Łochowie firmy zaproszono władze samorządowe: starostę węgrowskiego Krzysztofa Fedorczyka, asystenta starosty Michała Postka, przewodniczącego Rady Miejskiej Andrzeja Suchenka wraz z radnymi, burmistrza Łochowa Mariana Dzięcioła, przedstawicieli Powiatowego Urzędu Pracy, pracowników. Gospodarze i właściciele Włodzimierz Oleszczuk wraz z małżonką byli pod wielkim wrażeniem uzyskanej pomocy ze strony starostwa węgrowskiego i gminy Łochów oraz pełni pozytywnych nadziei na przyszłość. Uważają, że w przyszłości firma ma wielkie szanse na rozwój i rozszerzenie działalności. Liczą też na wsparcie ze strony samorządu w dalszych swoich działaniach. Po przecięciu wstęgi przez zaproszonych gości nastąpiła modlitwa oraz poświęcenie całego zakładu. Zebrani udali się na zwiedzanie nowej firmy.
Gratulujemy i za starostą węgrowskim powtarzamy, że ogromnie nas cieszy kolejna firma dająca pracę.
/J.Cz./

Galeria zdjęć

2 382 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem umysłowym świętowało dwadzieścia lat istnienia

Gala Jubileuszowa „Od bierności do aktywności - barwy życia” była pięknym podsumowaniem 20-lecia koła PSOUU w Wyszkowie. Obchody odbyły się...

Zamknij