ggg
ggg ggg

Nietrzeźwy z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów !!!

Wczoraj w Ostrowi Mazowieckiej na ulicy Legionowej w godzinach porannych patrol Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymał nietrzeźwego kierującego.

Podczas patrolu ulicy Legionowej patrol Wydziału Ruchu Drogowego zauważył jadący pojazd marki Skoda Fabia, którego styl jazdy wskazywał, że kierujący może znajdować się pod działaniem alkoholu. Natychmiast patrol zatrzymał pojazd do kontroli drogowej i jak się okazało ”policyjny nos znów nie zawiódł”. To 31-letni mieszkaniec naszego miasta prowadził pojazd będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie urządzeniem wykazało 1.70 promila alkoholu w jego organiźmie. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się że mężczyzna ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Teraz mieszkaniec naszego miasta stanie przed Sądem i odpowie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

Przypominamy,  że za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności  a za niestosowanie się do orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

sierż. szt. Marcin Jeliński.

271 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Uderzył w przyczepę z drzewem

Pamiętajmy o zachowaniu wszelkich środków ostrożności podczas podróży. Wystarczy chwila nieuwagi żeby doszło do tragedii. Wczoraj w Skorkach samochód osobowy...

Zamknij