ggg ggg ggg ggg

Niech żyje bal!

We wtorek, 4 lutego 2020 roku w Zespole Szkół Specjalnych w Brańszczyku odbył się coroczny bal karnawałowy, na który zostali zaproszeni goście z zaprzyjaźnionej pobliskiej szkoły sąsiedniej szkoły.

Otwarcia balu dokonała pani dyrektor Elżbieta Piórkowska. Następnie pani Aneta Bralewska przypomniała uczniom tradycje zabawy karnawałowej.
W pięknie przystrojonej sali, przy dźwiękach skocznej muzyki dzieci wspaniale się bawiły. Dodatkową atrakcją były konkursy i zabawy przygotowane przez Samorząd Uczniowski. W przerwie balu dzieci udały się na słodki poczęstunek. W trakcie uroczystości wszystkim towarzyszył pogodny i radosny nastrój. Kolejny bal karnawałowy już za rok…
Społeczność ZSS w Brańszczyku serdecznie dziękuje Pani Edycie Różańskiej oraz Uczennicom klasy szóstej ZPO w Brańszczyku za przyjęcie zaproszenia i za wspólną zabawę, panu Adamowi za wspaniałą oprawę muzyczną, a opiekunom Samorządu Uczniowskiego za zorganizowanie balu i przygotowanie wielu atrakcji.
/ ZSS w Brańszczyku/

555 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
100 obwodnic dla Polski, a w tym bardzo potrzebna obwodnica dla Pułtuska

W piątek Prezydent mówił o potrzebie realizacji programu #100obwodnic i zrównoważonym rozwoju. W sobotę minister Adamczyk poinformował, że startują z...

Zamknij