ggg ggg
ggg ggg

NAJPOPULARNIEJSZY DZIELNICOWY ROKU 2018 – X EDYCJA KONKURSU

Na terenie powiatu węgrowskiego od 2 stycznia trwa X edycja konkursu „ Najpopularniejszy Dzielnicowy roku 2018”. Dzięki plebiscytowi można docenić codzienną pracę tych policjantów, którzy są najbliżej mieszkańców. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w połowie lutego 2019 roku.

 

„Najpopularniejszy dzielnicowy roku 2018” to konkurs mający na celu wskazanie tych dzielnicowych, którzy najlepiej wywiązują się z tej elitarnej służby. Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, który jest najbardziej rozpoznawalny w lokalnym środowisku. Odgrywa bardzo ważną rolę w działaniach profilaktycznych ze względu na jego bezpośredni kontakt z miejscową społecznością. To on najlepiej wie jakie są potrzeby mieszkańców w jego rejonie służbowym, przez co ma możliwość poznania opinii, obaw i problemów.

W konkursie najważniejszym elementem oceny wpływającej na wyłonienie najpopularniejszego dzielnicowego będzie opinia społeczna wyrażona za pomocą ankiety, skierowanej bezpośrednio do społeczeństwa. Mieszkańcy powiatu mogą głosować tradycyjnie, wrzucając głos oddany na swojego kandydata do skrzynek, które znajdują się w każdym Urzędzie Gminy. Powołana komisja konkursowa w skład której wchodzą między innymi przedstawiciele mediów i samorządu terytorialnego dokona wyboru najpopularniejszego dzielnicowego.

Zachęcamy również do głosowania uczestnicząc w sondzie na stronie głównej serwisu.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w połowie lutego 2019 roku. Zapraszamy do głosowania.

390 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze....

Zamknij