ggg ggg ggg ggg

„Na spotkanie z Kulturą” – GCK w Dąbrówce realizuje projekt w ramach programu MKiDN „Kultura Dostępna 2019”

Gminne Centrum Kultury w Dąbrówce, w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Kultura dostępna”, otrzymało dofinansowanie na organizację przedsięwzięć kulturalnych dla mieszkańców gminy Dąbrówka.

Projekt zakłada organizację czterech wydarzeń na terenie gminy i czterech wycieczek do miejsc o znaczeniu kulturalnym i historycznym w Warszawie.
Pierwsze z wydarzeń kulturalnych, odbyło się w ubiegłą sobotę, 8 czerwca w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Guzowatce. Na scenie zaprezentował się Kabaret „Trzecia Strona Medalu”, który otrzymał gromkie oklaski licznie zgromadzonej publiczności. Skecze w wykonaniu artystów dostarczyły widzom wielu powodów do śmiechu. Niektóre szlagiery, z pewnością będą zapamiętane na dłużej.
Należy podkreślić, że obok wydarzeń kulturalnych w ramach projektu „Na spotkanie z Kulturą”, będą organizowane również wycieczki, których adresatami są seniorzy, współpracujący z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dąbrówce. Planujemy wyjazdy do takich miejsc jak: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Zamek Królewski, Muzeum Powstania Warszawskiego i Teatru Wielkiego Opery Narodowej.
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do śledzenia strony internetowej i Facebooka Gminnego Centrum Kultury w Dąbrówce, na których będziemy informować o bieżących wydarzeniach.

/GCK/

1 483 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
XVII DNI OSTROWI MAZOWIECKIEJ

Tegoroczne święto miasta Ostrów Mazowiecka trwało kilka dni i było niezwykle atrakcyjną propozycją do wspólnego spędzenia czasu i niewątpliwie udanej...

Zamknij