ggg ggg

„Mundurowa” Studniówka 2023 w Arciechowie

To był niezapomniany bal na sto par! W piątkowy wieczór, 20 stycznia w klimatycznych wnętrzach „Pensjonatu u Zychów” w Arciechowie (Gm. Radzymin), odbyła się „Studniówka 2023” tegorocznych klas maturalnych I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie.

Na sto dni przed maturą, około stu maturzystów I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie, wraz z osobami towarzyszącymi i w gronie pedagogów, gości oraz rodziców, świętowało nadejście nowego etapu ich życia.
Zgodnie z tradycją, Kadeci z trzech klas IV rozpoczęli swój bal studniówkowy polonezem z militarnym akcentem, przechodząc w trakcie tańca przez szpaler, utworzony przez umundurowanych i wyposażonych w repliki karabinków kolegów z klas młodszych.
Oficjalną część balu otworzyła Dyrektor I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej p. Agnieszka Kaczyńska, która życzyła wszystkim maturzystom nie tylko wspaniałej zabawy, ale też powodzenia zarówno na maturze, jak i w dalszym życiu.
Z kolei, Kadeci klas IV skierowali pod adresem Dyrekcji Szkoły (reprezentowanej także przez p. Iwonę Kazaną, p. Grzegorza Krupę i p. Adama Drajkowskiego), Wychowawców oraz całej Kadry PUL wzruszające podziękowania za wspólnie spędzone lata, nabytą wiedzę i umiejętności. Wspominano zniszczone mundury, ogrom wspólnie zrealizowanych przedsięwzięć, które całą społeczność szkolną napełniały dumą i nostalgią, stając się pięknymi wspomnieniami na całe życie.
Podczas oficjalnej części nie zabrakło także podziękowań dla rodziców, którzy zadbali o perfekcyjną organizację balu studniówkowego.
Tego wyjątkowego wieczoru, Kadeci klas IV przepięknie zatańczyli nie tylko poloneza, ale również walca, do których choreografię przygotowała p. Daria Sadowska. A potem zaczęła się szalona zabawa, która trwała do białego rana!

/opr. KW; źródło: I LO PUL/

307 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kobyłka zebrała już ponad 117 tys. zł, a to jeszcze nie koniec!

Ubiegłoniedzielny, 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kobyłce zakończył się wynikiem 117 095,35 złotych! Ale to jeszcze nie wszystko,...

Zamknij