ggg ggg ggg ggg

MIAS-y Mazowsze 2022 w gminie Andrzejewo

W ramach realizacji Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw Mazowsze 2022 na terenie gminy Andrzejewo powstały nowe elementy infrastruktury rekreacyjnej oraz bezpieczeństwa. Sołectwa, które zostały objęte dofinansowaniem to Zaręby – Warchoły, Grodzick – Ołdaki, Króle Duże oraz Kowalówka.

Wysokość dofinansowania od Zarządu Województwa Mazowieckiego dla każdego z sołectw to kwota wysokości 10 000 zł, natomiast koszt całkowity każdej z inwestycji to 20 000 zł. W miejscowościach Zaręby-Warchoły i Grodzick-Ołdaki powstały nowe altany, które zostały wykonane przez Bogusława Janowskiego z Szumowa. W miejscowości Króle Duże zostały zamontowane dwie bramy przy budynku świetlicy wiejskiej. Wykonawcą tego elementu infrastruktury była firma PR TECHNIKA Paweł Rukat ze Starego Lubotynia. W miejscowości Kowalówka, w ramach MIAS-ów został zbudowany nowy plac zabaw przy świetlicy wiejskiej. Zadanie zostało wykonane przez firmę STEELCOER sp. z o.o.
z Jarosławia.
Inwestycja w bramy zostały wykonana z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców. Budowa altan oraz placu zabaw to elementy infrastruktury rekreacyjnej, która umożliwia urozmaicenie spędzania wolnego czasu, a także zapewnia miejsce do spotkań oraz integracji.

/Info UG Andrzejewo/

788 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Uroczyste otwarcie świetlicy w Zakrzewie-Kopijkach i Piknik Charytatywny na rzecz Dominika Biernackiego

W dniu 25 września odbyło się uroczyste otwarcie świetlicy w Zakrzewie-Kopijkach, oraz Piknik Charytatywny na rzecz Dominika Biernackiego podopiecznego Fundacji...

Zamknij