ggg ggg ggg ggg

Lepsza komunikacja w Łochowie

Lepsza komunikacja w Łochowie, mniej korków, wyższy poziom bezpieczeństwa w ruchu kolejowym i drogowym. To korzyści z budowy bezkolizyjnego skrzyżowania. Dziś w obecności burmistrza Łochowa Roberta Gołaszewskiego, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowę wartą ponad 34 mln. zł na budowę 2 wiaduktów w Łochowie (Jasiorówka) i w Toporze na terenie Gminy Stoczek. Wykonawcą inwestycji jest firma BUDREX-KOBI.

 

fot2Nowy wiadukt drogowy połączy dwie części miasta (północną z południową) oraz zapewni płynniejszy i bezpieczny dojazd drogą powiatową w kierunku Sadownego. Lokalizację ustalono nad linią kolejową Warszawa – Białystok (nr 6) w ciągu drogi krajowej nr 50, w pobliżu skrzyżowania DK nr 50 z ul. Przemysłową. To kolejne istotne ułatwienie w systemie komunikacji miasta. Dla podróżnych kierujących się DK 50 w stronę Ostrowii Mazowieckiej ułatwieniem będzie wiadukt w miejscowości Topór.

 

3 902 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
TUNEL I WIADUKT POŁĄCZY KOBYŁKĘ JUŻ W 2019 ROKU!

Niebawem rozpocznie się budowa tunelu i wiaduktu, które połączą przedzielone linią kolejową części miasta.   W ubiegły piątek, 19 maja...

Zamknij