ggg ggg

Lato w Kobyłce – „Sportowe poranki” na Wichrze i zajęcia online w Bibliotece

„Sportowe (i taneczne) poranki”

Ośrodek Sportu i Rekreacji Wicher, Miejski Ośrodek Kultury i Urząd Miasta Kobyłka zapraszają dzieci – mieszkańców Kobyłki – na bezpłatne zajęcia sportowe i taneczne, które będą się odbywały do 17 lipca w godz. 9-11. Od poniedziałku do piątku, dzieci w wieku od 4 do 10 lat (piłka nożna) oraz od 6-12 lat (pozostałe zajęcia) mogą wziąć udział w treningach piłki nożnej, kickboxingu, lekcjach tańca z Mandaryna Dance Studio, z Natalią Ilach, z Iriną Kurpianową (jazz/balet), a także w zajęciach fitness dzieci i młodzieży.
Wszystkie treningi i lekcje odbywają się na terenie OSiR Wicher przy ul. Napoleona – zajęcia w plenerze zapewniają uczestnikom większe bezpieczeństwo. Uczestnicy muszą mieć ze sobą krem z filtrem przeciwsłonecznym oraz nakrycie głowy. Dla uczestników organizator, czyli OSiR Wicher zapewnia wykwalifikowaną kadrę, ubezpieczenie zdrowotne, niezbędny sprzęt sportowy, dobrą zabawę, opiekę w czasie treningów i lekcji oraz wodę. Ze względów bezpieczeństwa przewidziany jest limit 14 uczestników na każdych zajęciach.
Wszelkie pytania dotyczące programu prosimy kierować na adres
osir@kobylka.pl lub numer telefonu 513 111 686.

Zgłoszenie do „Sportowych poranków” odbywa się poprzez wypełnienie arkusza zgłoszeniowego wraz z pakietem dokumentów i przesłanie ich na adres mailowy OSiR: osir@kobylka.pl W zgłoszeniu muszą być zawarte następujące informacje: rodzaj zajęć na jakie zapisywane jest dziecko, dni i godziny rozpoczęcia tych zajęć.

„Baw się z nami odlotowo”! – zajęcia Biblioteki

Do planu atrakcji w Kobyłce dołącza się również Miejska Biblioteka Publiczna, która planuje do 10 lipca program ,,Baw się z nami odlotowo!”. Chętne dzieci (15 osób) mogą odebrać pakiety do pracy plastycznej. Każdego dnia o godzinie 12.00 na Facebooku jest publikowany filmik z zadaniem do wykonania w danym dniu. Biblioteka czeka na prace wykonane w domu przez dzieci – w planach jest wykonanie instrumentu muzycznego, lasu w słoiku, eksperymentów, gry z surowców wtórnych, łapacza snów, dzwonków na balkon lub taras, kolorowych kwiatów, a także malowanie piaskiem itp. Dodatkowo od 7 lipca Biblioteka planuje Wyzwanie Czytelnicze dla dzieci i młodzieży – będzie to zabawa, polegająca na rozwiązywaniu zagadek w postaci rebusu, tytułów książek oraz ich autorów. Przez niemal całe wakacje będzie można zbierać punkty, a zwycięzcy otrzymają nagrody. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na profilu Biblioteki na Facebooku.
/Info/

146 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wiece poparcia prezydentury Andrzeja Dudy w Radzyminie, Wołominie i Tłuszczu

W ramach trwającej kampanii przed II turą wyborów prezydenckich, w minionym tygodniu w kilku miejscowościach powiatu wołomińskiego, zorganizowane zostały wiece...

Zamknij