ggg ggg ggg

Wiece poparcia prezydentury Andrzeja Dudy w Radzyminie, Wołominie i Tłuszczu

W ramach trwającej kampanii przed II turą wyborów prezydenckich, w minionym tygodniu w kilku miejscowościach powiatu wołomińskiego, zorganizowane zostały wiece poparcia dla Andrzeja Dudy, które spotkały się z dużym zainteresowaniem mieszkańców.

W ubiegłą środę, 1 lipca już w godzinach porannych na targowisku miejskim w Radzyminie a po południu także w Jadowie spotkać można było posła Piotra Uścińskiego oraz przedstawicieli lokalnych struktur PiS-u, którzy zachęcali przechodniów do głosowania na ubiegającego się o reelekcję Prezydenta Andrzeja Dudy.
W kolejnych dniach odbyły się wiece poparcia dla Andrzeja Dudy w trzech miastach powiatu wołomińskiego, w których uzyskał on wysoki wynik w I turze wyborów. W czwartek, 2 lipca o godz. 17:00 zorganizowano wiec w Wołominie na Placu 3 Maja, podczas którego zwolennicy prezydentury Andrzeja Dudy mogli podpisać się na symbolicznej deklaracji poparcia dla obecnej głowy państwa.
W piątek, 3 lipca o godz. 16:00 podobne spotkanie miało miejsce na pl. Tadeusza Kościuszki w Radzyminie, a następnie o godz. 18:30 na Jordanku w Tłuszczu.
Trzeba przyznać, że wszystkie wiece zgromadziły dużą liczbę uczestników. W samym Tłuszczu w spotkaniu wzięło około stu osób, wśród których znaleźli się nie tylko mieszkańcy gminy Tłuszcz, ale też m.in.: poseł Piotr Uściński, wicestarosta wołomiński Robert Szydlik, burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski, Przewodniczący Powiatu Wyszkowskiego i Szef struktur PiS w pow. wyszkowskim Waldemar Sobczak, Dyrektor Związku Samorządów Polskich Grzegorz Grabowski, Dyrektor PUP w Wołominie Grażyna Krupa, Radny Powiatu Piotr Borczyński, Prezes PWiK w Ząbkach Janusz Tomasz Czarnogórski, Szef struktur Solidarności w pow. wołomińskim Józef Radzio, Radni z gm. Tłuszcz (m.in. Waldemar Sitek, Robert Pacuszka, Mirosław Sobczak, Paweł Radzio), Radni z Jadowa i Strachówki (m.in. Sylwester Ołdak) oraz Sołtysi. Miejmy nadzieję, że wysoka frekwencja na wiecach przełoży się również na frekwencję w lokalach wyborczych, w najbliższą niedzielę,
12 lipca.

/opr. R.L., foto:
PiS Komitet Radzymin,
Społeczny Komitet Poparcia
Prezydenta Andrzeja Dudy
w Powiecie Wołomińskim/

186 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:

Zamknij