ggg ggg
ggg ggg

KPP Węgrów – Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W minionym tygodniu doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło 4 maja na terenie gminy Łochów. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący peugeotem na prostym odcinku drogi podczas wymijania zjechał na lewy pas jezdni gdzie lewym zewnętrznym lusterkiem uderzył w lewe zewnętrzne lusterko jadącego z przeciwnej strony hyundaia, w skutek czego w hyundaiu oberwało lusterko, które wpadło przez otwarte okno do pojazdu uderzając kierowcę w głowę. W wyniku czego doznał obrażeń głowy i został przewieziony do szpitala.

Do kolejnego zdarzenia doszło 4 czerwca na terenie gminy Ostrówka. Policjanci wstępnie ustalili, że 18- letni kierujący motocyklem, który nie był zarejestrowany, nie oświetlony, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu matizowi, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Nikt nie poniósł obrażeń.

Do kolejnego zdarzenia doszło 6 czerwca na terenie Węgrowa. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem uderzył w lewy bok mercedesa, kierowanym przez mieszkankę powiatu węgrowskiego, która wyjeżdżała ze stacji paliw. W wyniku tego zdarzenia kierujący motocyklem został przewieziony do szpitala.

10 czerwca doszło do kolejnego zdarzenia na terenie gminy Łochów. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący oplem to obywatel Ukrainy, który będąc w stanie nietrzeźwości- miał ponad 2 promile – nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z drogi uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie w drzewo. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP Łochów

616 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
KPP Węgrów – Policjanci rozmawiali o bezpieczeństwie z najmłodszymi

Jedną z możliwości kontaktów z policjantami w ramach działań profilaktycznych są spotkania w jednostce Policji. Taka wycieczka do węgrowskiej komendy...

Zamknij