ggg ggg
ggg ggg

KPP Węgrów – Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

 

Do pierwszego zdarzenia doszło 1 kwietnia w miejscowości Wola Orzeszowska gm. Miedzna. Policjanci podczas patrolu zatrzymali pojazd do kontroli. Sprawdzili stan trzeźwości 51– letniego kierującego motorowerem, który wykazał ponad 2 promile w wydychanym powietrzu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Węgrów.

Do kolejnego zdarzenia doszło 3 kwietnia w Łochowie. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 71- letni kierujący daewoo nie ustapił pierwszeństwa przejazdu 38 – letniej kierującej oplem w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Nikt nie poniósł obrażeń.

3 kwietnia doszło do zdarzenia w Węgrowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący 22 – letni kierujący oplem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego wjechał w betonową obudowę ronda. W skutek tego zdarzenia nikt nie poniósł obrażeń.

324 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
KPP Węgrów

Węgrowscy policjanci w miniony weekend odnotowali trzy zdarzenia drogowe na terenie powiatu węgrowskiego   W ostatnich dniach doszło do kilku...

Zamknij