ggg ggg
ggg ggg

KPP Węgrów

Węgrowscy policjanci w miniony weekend odnotowali trzy zdarzenia drogowe na terenie powiatu węgrowskiego

 

W ostatnich dniach doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

Do pierwszego zdarzenia doszło 6 kwietnia w Kamionnie, gm. Łochów. Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący oplem uderzył w zwierzę, które wbiegło na jezdnię i wyniku obrażeń padło na miejscu. W zdarzeniu nie odnotowano osób rannych.

Kolejne zdarzenie miało miejsce w Łochowie 6 kwietnia. Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca Lexusem na skrzyżowaniu w ruchu okrężnym wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującemu Mitsubishi i doszło do zderzenia pojazdów. W zdarzeniu nie odnotowano osób rannych.

6 kwietnia w Sadolesiu, gm. Sadowne doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że mieszkaniec powiatu węgrowskiego kierując Seatem nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Ostrowi Mazowieckiej.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem.

344 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Gmina Wyszków zabiega o środki na modernizację stadionu miejskiego

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Gminy Wyszków rozpoczęliśmy działania zmierzające do pozyskania środków finansowych na modernizację stadionu miejskiego. Mając na uwadze...

Zamknij