ggg ggg ggg

KPP Węgrów – Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

Do pierwszego zdarzenia doszło 11 lutego w Węgrowie. Policjanci podczas patrolu zatrzymali pojazd do kontroli, sprawdzili stan trzeźwości 28-letniego kierującego oplem , który wykazał ponad promil. Funkcjonariusze udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierującemu.

13 lutego w gminie Sadowne funkcjonariusze zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierującego. Funkcjonariusze Zatrzymali do kontroli toyotę, którą kierował 39- letni mężczyzna. Sprawdzili stan trzeźwości kierującego, który wykazał ponad 2 promile. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP Łochów.

14 lutego doszło do zdarzenia w miejscowości Sadwone. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 38- letni kierujący mazdą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu mercedesem, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. W skutek tego zdarzenia 51- letni kierujący mercedesem został przetransportowany karetka pogotowia do szpitala.

Do kolejnego zdarzenia doszło 14 lutego miejscowości Łopianka. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 20- letni pieszy biegnąc wzdłuż jezdni, wbiegł pod jadącego Seata Cordobę kierowanym przez 43 – letnia kobietę. W wyniku tego zdarzenia 20- letni pieszy został przetransportowany do szpitala.

15 lutego w miejscowości Wilczogęby policjanci podczas patrolu zatrzymali pojazd do kontroli. Sprawdzili stan trzeźwości 28 – letniego kierujące audi, który wykazał blisko promil. Funkcjonariusze udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierującemu i zatrzymali prawo jazdy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP Łochów.

Do kolejnego zdarzenia doszło 16 lutego w miejscowości Wierzbno. 31- letni kierujący mazdą, bez uprawnień do kierowania potrącił na przejściu dla pieszych 23 – letnią kobietę. W wyniku tego zdarzenia kobieta została przewieziona do szpitala.

16 lutego w miejscowości Sadowne policjanci w trakcie służby zatrzymali do kontroli 22- letniego kierującego vw golfem, sprawdzili stan trzeźwości kierującego, który wykazał blisko promil. Funkcjonariusze udaremnili dalsza jazdę nietrzeźwemu kierującemu.

17 lutego w Wyszkowie funkcjonariusze zatrzymali do kontroli 55- letniego kierującego passatem, sprawdzili stan trzeźwości kierującego, który wykazał blisko promil. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Węgrów.

17 lutego policjanci zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierującego w miejscowości Zając. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 32 – letniego kierującego bmw, który wykazał półtorej promila. Policjanci zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwemu kierującemu.

17 lutego w Sadownem, policjanci w trakcie służby zatrzymali pojazd do kontroli. Sprawdzili stan trzeźwości 32- letniego kierującego oplem, który wykazał blisko 1,5 promila. Funkcjonariusze udaremnili dalsza jazdę nietrzeźwemu kierującemu i zatrzymali prawo jazdy.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem.

498 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
KPP Węgrów – Najpopularniejszy dzielnicowy roku

Od 2 stycznia prowadziliśmy X edycję konkursu na najpopularniejszego dzielnicowego 2018 roku. Zwycięzcą został mł. asp. Wojciech Olton z Posterunku...

Zamknij