ggg ggg ggg

KPP Węgrów – Najpopularniejszy dzielnicowy roku

Od 2 stycznia prowadziliśmy X edycję konkursu na najpopularniejszego dzielnicowego 2018 roku. Zwycięzcą został mł. asp. Wojciech Olton z Posterunku Policji w Korytnicy. Państwa głosy zadecydowały, że mł. asp. Wojciech Olton wygrał konkurs. Na dzielnicowego z gminy Korytnica głosowało 467 osób.

„Najpopularniejszy dzielnicowy roku 2018” to konkurs mający na celu wskazanie tych dzielnicowych, którzy najlepiej wywiązują się z tej elitarnej służby. Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, który jest najbardziej rozpoznawalny w lokalnym środowisku, najlepiej znający potrzeby mieszkańców w jego rejonie służbowym, przez co ma możliwość poznania opinii, obaw i problemów.

Drugie miejsce w plebiscycie zajęła sierż. szt. Monika Księżopolska dzielnicowa z Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie. Na dzielnicową głosowało 146 osób.

Natomiast trzecie miejsce zdobył asp. Grzegorz Kałuski z Komisariatu Policji w Korytnicy – teren gminy Wierzbno z ilością 115 głosów.

646 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
KPP Węgrów – Szkolenie kaskadowe pn. „Aktywny i świadomy senior w świecie finansów”.

Węgrowscy Policjanci przeprowadzili szkolenie z seniorami pn. „Aktywny i świadomy senior w świecie finansów”. Do przedsięwzięcia zostali zaproszeni przedstawiciele z...

Zamknij