ggg ggg

KPP Węgrów

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

 

W ostatnich dniach doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

Do pierwszego zdarzenia doszło 24 kwietnia w Łochowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika , że kierująca nissanem wyjeżdżając posesji nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej rowerem po chodniku w wyniku czego doszło do potracenia rowerzystki. W skutek zdarzenia rowerzystka doznała obrażeń i została przetransportowana załoga karetki pogotowia do szpitala.

30 kwietnia w Węgrowie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Węgrowie kontrolowali prędkość aut. Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego passatem, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwolona prędkość o 53 km/h. Kierujący został ukarany mandatem karnym, otrzymał 10 punktów karnych i „stracił” prawo jazdy na 3 miesiące.

3 maja doszło do kolejnego zdarzenia w miejscowości Jasiorówka. Policjanci trakcie patrolu zatrzymali pojazd do kontroli. Sprawdzili stan trzeźwości 62 – letniego kierującego renaultem, który wykazał blisko 3 promile ponadto miał zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

Do kolejnego zdarzenia doszło 3 maja w Miedznie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fordem podczas skręcania uderzyła w prawidłowo jadące bmw. W wyniku tego zdarzenia nikt nie poniósł obrażeń.

5 maja w Węgrowie policjanci zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. Mężczyzn jadąc jednośladem miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

680 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Gmina Wyszków zabiega o pozyskanie środków

Gmina Wyszków, w odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez sołectwa z naszego terenu i ogłoszony nabór wniosków o przyznanie pomocy finansowej...

Zamknij