ggg ggg
ggg ggg

KPP Węgrów

Węgrowscy kryminalni zatrzymali podejrzanego za wytwarzania środków odurzających.

 

Węgrowscy kryminalni zatrzymali 30 – letniego mieszkańca gm. Łochów, który uprawiał konopie. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny policjanci zabezpieczyli krzewy konopi Mężczyzna za popełnione przestępstwa będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 3 lat.

Do zatrzymania doszło 3 kwietnia na terenie gminy Łochów. Węgrowscy kryminalni pracując nad sprawą przeszukali pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze mieszkańca gminy Łochów. Okazało się, że mężczyzna uprawiał konopie indyjskie, które były ukrywane w specjalnie skonstruowanej do tego celu szafie, ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli również 40 gramów marihuany i wagę.

30 – letni podejrzany został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 3 lat.

346 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
KPP Węgrów – Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze....

Zamknij