ggg ggg
ggg
ggg

Pracownik ochrony ujął, policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży

Pracownik ochrony ujął, policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży

23-letniego obywatela Litwy ujął na terenie Centrum Handlowego w Markach pracownik ochrony. Młody mężczyzna postanowił opuścić stoisko z telefonami zabierając dwa aparaty telefonicznie za które nie zapłacił. Ten sposób nabycia nowych telefonów zakończył się dla niego zarzutami kradzieży mienia jakie przedstawili w funkcjonariusze z komisariatu w Markach. Wartość telefonów jakie chciał przywłaszczyć sobie 23-latek oszacowano na kwotę 938 złotych. Policjanci zabezpieczyli też od mężczyzny na poczet przyszłej kary pieniądze w kwocie 100 EURO.

Ubiegłej niedzieli w godzinach popołudniowych pracownik ochrony Centrum Handlowego w Markach zwrócił uwagę na podejrzanie zachowującego się mężczyznę przy jednym ze stoisk z telefonami komórkowymi. Ten próbował coś ukryć, po czym szybko chciał opuścić sklep. Gdy tylko wyszedł za linie kas, został poproszony przez ochronę o okazanie przedmiotów jakie posiada. Już po chwili okazało się, że próbował przywłaszczyć sobie dwa telefony o wartości 938 złotych za które nie zamierzał zapłacić.

Pracownicy ochrony powiadomili o tym fakcie policjantów z miejscowego komisariatu. Funkcjonariusze ustalili dane podejrzewanego o popełnienie przestępstwa kradzieży mienia, którym okazał się być 23-letni obywatel Litwy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Już został przesłuchany i usłyszał zarzut przywłaszczenia mienia. Policjanci dodatkowo zabezpieczyli od mężczyzny na poczet przyszłej kary pieniądze w kwocie 100 EURO. Zgonie z obowiązującymi przepisami może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ts

421 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
KPP w Wołominie

3 ofiary śmiertelne, 30 osób rannych po zdarzeniu drogowym na obwodnicy Marek 3 ofiary śmiertelne i 30 osób rannych to...

Zamknij