ggg
ggg ggg

Końcówka roku szkolnego sprzyja podsumowaniom (19.06.2012)

Piątek 15 czerwca okazał się dniem podsumowań. W bursie szkolnej Zespołu Szkół odbyły się dwa spotkania, podczas których omówiono działania prowadzone w roku sportowym i w szkołach podstawowych i gimnazjach, a później w szkołach średnich.

Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu w Wyszkowie wraz z koordynatorami i nauczycielami w roku szkolnym 20111/2012 w sześciu gminach zorganizował 42 zawody sportowe dla uczniów podstawówek i gimnazjów. Odbyło się 21 zawodów, po 10 w kategorii dziewcząt i chłopców oraz 1 zawody ringo w kategorii razem dziewcząt i chłopców. W klasyfikacji końcowej pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych zdobyła gmina Wyszków, drugie gmina Rząśnik, a trzecia gminie Zabrodzie. I miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 5 w Wyszkowie, II miejsce zajęła SP nr 1 w Wyszkowie, a III SP w Porządziu.
Zorganizowano 17 zawodów sportowe dla szkół ponadgimnazjalnych – 8 w kategorii dziewcząt i 9 w kategorii chłopców. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęły uczennice I Liceum Ogólnokształcącego w Wyszkowie, drugie miejsce z ZS w Zabrodziu, a trzecie ZS nr 1 w Wyszkowie. Spośród chłopców nalepi okazali się z ZS nr 3 W Wyszkowie, następnie uczniowie ZS nr 1, a trzecie miejsce z I LO. W klasyfikacji końcowej I LO zdobyło najwięcej punktów, kolejne miejsce miał ZS nr 1, a trzecia ZS nr 3.
Andrzej Rębowski (koordynator) podczas spotkań podkreślał dobre wyniki dzieci i młodzieży. Dyrektorzy szkół z zadowoleniem przyjęli podsumowanie, które wykazało dobre przygotowanie ich wychowanków. /K.W./

Galeria zdjęć

897 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oj, śliczna to ziemia to nasze Mazowsze! -Teofil Lenartowicz- (19.06.2012)

Słowa poety towarzyszyły IV Wystawie Twórczości Lokalnej zorganizowanej przez Stowarzyszenie Bractwo Zabrodzkie wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Zabrodziu. Wystawy...

Zamknij