ggg ggg

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

„Nikt nie jest w stanie zapewnić dzieciom tego, co mogą im dostarczyć dziadkowie:  to Oni  obsypują pyłem gwiazd życie swoich wnucząt”.

Haley

W dniu 22 stycznia w Wyszkowskim Ośrodku Kultury i Sportu „Hutnik” odbył się międzypokoleniowy koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka. Społeczność Malinowego Przedszkola w Wyszkowie przygotowała piękne widowisko pt. „Bajkowe przedstawienie dla Babci i Dziadka”.

Przybyłych na koncert, powitała dyrektor Malinowego Przedszkola Pani Izabela Skarżyńska. Na widowni zasiedli seniorzy z terenu miasta i gminy Wyszków, dziadkowie i babcie pociech, które brały udział w przedstawieniu, a także przedstawiciele władzy samorządowej. W trakcie spotkania z okazji tak pięknego święta nie zabrakło krótkiej prelekcji ostrzegającej seniorów przed oszustami i niebezpieczeństwami czyhającymi na drodze. Policjanci zostawili kilkadziesiąt odblasków oraz ulotek „Bezpieczny Senior” z ważnymi informacjami i ostrzeżeniami. Spotkanie uświetniła nieodpłatnie  swoim występem Pani Alicja Mieszało, która wykonała kilka utworów o tematyce świątecznej, o miłości, a nawet z repertuaru Edith Piaf. Życzenia dla wyszkowskich babć i dziadków  z okazji ich święta z ramienia samorządu złożyły Panie Sekretarz Gminy Anna Gołębiewska, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Agnieszka Mróz.

/Info/

986 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ferie za nami

Dzieci i młodzież z Mazowsza właśnie zakończyły dwutygodniowy okres zimowych wakacji. Powoli zbliża się wiosna, a wraz z nią nadchodzi...

Zamknij