ggg ggg
ggg ggg

Ferie za nami

Dzieci i młodzież z Mazowsza właśnie zakończyły dwutygodniowy okres zimowych wakacji.

Powoli zbliża się wiosna, a wraz z nią nadchodzi okres wzmożonego wysiłku, by jak najlepiej przygotować się do ostatniej prostej przed wyczekiwanym końcem roku szkolnego.

I choć te 14 dni minęło bardzo szybko, to najmłodsi mieszkańcy Łochowa nie mogli narzekać na nudę. Kolejny już bowiem raz pracownicy Miejskiego i Gminnego Ośrodka Kultury, przygotowali im  bogaty program atrakcji.

Każdy dzień rozpoczynał się o 11:30 bajkowym porankiem, który przez półtorej godziny zabierał najmłodszych w świat ich ulubionych bohaterów. Po seansie, przychodził czas na ciepły posiłek w postaci zupy i bułeczek, który mógł być przygotowany dzięki życzliwości firm Robson, MARCINEX i pani Agaty Szelest, zapewniających potrzebne produkty do ich przygotowania.

Po obiedzie, każdy z uczestników ferii miał możliwość wzięcia udziału w specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach. W programie dostępne były warsztaty plastyczne, malarskie (prowadzone przez Anetę Kowalczyk i Renatę Gąsiorek), ceramiczne (Roman Kuzelyak), teatralne (Rafał Bobrowski) oraz „Tęczowy Świat Baniek Mydlanych” (Andrzej Woronowicz). Wszystko zakończył wernisaż prac wykonanych przez dzieci podczas zajęć oraz bal karnawałowy, za który odpowiedzialny był Duet Gama. Wysoka frekwencja wpłynęła na udaną zabawę wszystkich uczestników.

Mamy nadzieję, że udane ferie wpłyną na większe zainteresowanie ofertą programową MiGOK-u. Zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą rozwijać swoje pasje, zainteresowania i odkrywać swoje zdolności. A wszystkim osobom zaangażowanym w przebieg i organizację tych dwóch minionych tygodni, serdecznie dziękujemy!

 

/Zespół MIGOK Łochów! Rafał Bobrowski/

713 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
REKORDOWY FINAŁ W ŁOCHOWIE!!!

W tym roku, 14 stycznia już po raz 26 odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kolejny raz  Łochów przyłączył...

Zamknij