ggg ggg
ggg ggg

Jedyne takie powitanie Nowego Roku!

31 grudnia mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej pożegnali 2018 r. oraz hucznie przy pięknym spektaklu z ogni sztucznych, powitali Nowy 2019 Rok. Impreza pod ostrowskim ratuszem była jedynym takim miejskim sylwestrem w naszych okolicach.

Na tradycyjne już spotkanie, czyli Sylwestra 2018 przybyła liczna grupa ostrowian, którzy lubią i cenią sobie taka formę powitania Nowego Roku pod ratuszem w Ostrowi Mazowieckiej. Zbierano się od godz. 23.00, a DJ zainstalowany na balkonie ratusza wprawiał przybywających w szampański, sylwestrowy nastrój, grając i zachęcając do tańca. Przybył również burmistrz Ostrowi Mazowieckiej wraz z małżonką, aby jako organizator i włodarz miasta, złożyć wszystkim przed północą życzenia noworoczne. Wystrzeliły następnie korki od szampana, a przez długą chwilę składano sobie nawzajem indywidualne życzenia. Spotkanie zakończył bogaty, kilkunastominutowy pokaz sztucznych ogni, który podziwiać mogli zarówno uczestnicy sylwestra pod ratuszem, jaki świętujący mieszkańcy w całym mieście.
Do wysłuchania życzeń oraz na pokaz fajerwerków zapraszamy na stronę internetową, facebooka oraz YouTube, gdzie zamieściliśmy nagrania filmowe.
/Janina Czerwińska/

509 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Świąteczno – noworoczne spotkanie Prawa i Sprawiedliwości

Tradycyjne spotkanie opłatkowe gromadzące, co roku przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości, władze struktur gminnych i powiatu, radnych, osoby współpracujące oraz sympatyków...

Zamknij