ggg ggg ggg ggg

Impreza, jakiej jeszcze nie było

Co to był za wieczór, a dla niektórych nawet noc! Sobota przyniosła nam wieczór pełen tańca, radości i na przekór prognozom- pięknej pogody.

W przepiękny, taneczny sposób zakończyliśmy lato podczas wydarzenia „Potańcówka z Kochankiem na „Grażynce”, której gwiazdą wieczoru był Robert Kochanek- wielokrotny reprezentant polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich, finalista polski. Trener tańca, uczestnik programu „Taniec z gwiazdami”, założyciel szkoły tańca, który wspólnie z naszymi mieszkańcami (i nie tylko- bardzo miło było zobaczyć znajome osoby z innych gmin) rozgrzał parkiet do czerwoności.
W taneczne rytmy wprowadził nas pokaz gimnastyki artystycznej w wykonaniu GimArt Gimnastyka Artystyczna dla dzieci dla dzieci i pokaz tańca uczniów Szkoła Tańca Latino Fever. To był fajny wieczór, który trzeba powtórzyć lub powtarzać kilkukrotnie, w końcu potańcówki w tym miejscu kilkadziesiąt lat temu były cykliczne i podobno cieszyły się dużą popularnością. Świetną zabawą pokazaliście, że warto rozważyć ten pomysł. Podczas wydarzenia zajęcia z udzielania pierwszej pomocy poprowadzili strażacy z OSP Tłuszcz. Wieczór zakończyliśmy wspólnym śpiewaniem i biesiadowaniem przy akompaniamencie akordeonu i gitary. Muzykę na żywo zapewnił duet Grzegorza i Moniki.
Organizatorem wydarzenia był Burmistrz Tłuszcza Paweł Bednarczyk i Anna Duchnowska- Kaska, która jak powiedziała podczas podziękowania- nie sposób wymienić wszystkich, którzy przez ostatnie dni i lata choć w najmniejszym stopniu przyczynili się do stworzenia tego miejsca, jego obecnego wyglądu i dołożyli swoją cegiełkę pracą, poświęconym czasem lub wspierającym słowem. Właśnie na tym polega fenomen tego miejsca- jest stworzone przez Was i dla Was. Tworzycie je wy- dosłownie i w przenośni swoją pracą i obecnością.
Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować osobom, które dbają o plac zabaw przy ulicy Przyzakładowej, jak o własne podwórko- Marii Duchnowskiej- Przewodniczącej os. Kolejowa w Tłuszczu i wspomnianej już Annie Duchnowskiej- Kaska. To wy mobilizujecie ludzi, jesteście motorem napędowym wielu działań i prac, które są prowadzone w tym miejscu. Nie ma dla Was rzeczy niemożliwych- tego jesteśmy pewni.
/Info UM Tłuszcz/

360 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Z Ossowa do Radzymina na duchowe dziękczynienie za zwycięstwo w Bitwie Warszawskiej 1920 r.

W upalną niedzielę, 13 sierpnia w południe do Sanktuarium Św. Jana Pawła II na polach Bitwy Warszawskiej 1920 r. w...

Zamknij