ggg
ggg ggg

Grzegorz Krycki oficjalnie powołany na stanowisko dyrektora Szpitala Powiatowego w Wołominie

W środę, 5 czerwca odbyło się posiedzenie komisji konkursowej, której zadaniem było wyłonienie nowego dyrektora Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie.

Komisja konkursowa, pozytywnie zaopiniowała kandydaturę pana Grzegorza Kryckiego, który pełni obecnie obowiązki dyrektora wołomińskiego szpitala.
Tym samym, wieloletni i zasłużony dla rozwoju placówki dyrektor Centrum Medycznego im. Bitwy Warszawskiej 1920 r. SPZ ZOZ w Radzyminie, objął stanowisko dyrektora Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie na sześcioletnią kadencję.
– Nowemu Dyrektorowi Szpitala Wołomińskiego, panu Grzegorzowi Kryckiemu, składam gratulacje z wyboru oraz życzę wszelkiej pomyślności w realizacji zadań – napisał w komunikacie na fb starosta wołomiński Adam Lubiak.
Z kolei, Grzegorz Krycki dziękując za zaufanie, wyraził nadzieję na owocną współpracę z władzami powiatu i zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby szpital w Wołominie udzielał świadczeń zdrowotnych dla mieszkańców powiatu wołomińskiego na najwyższym poziomie.
W imieniu redakcji „Kuriera W” przyłączamy się do serdecznych gratulacji pod adresem pana Grzegorza Kryckiego oraz życzymy wszelkiej pomyślności w realizacji zadań na nowo powierzonym stanowisku.
/opr. rl/

2 491 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Marsze dla Życia i Rodziny w całej Polsce i w Pułtusku

9 czerwca 2019 r. w całej Polsce manifestowano przywiązanie do tradycyjnego modelu rodziny oraz opowiadano się za życiem. Marsz w...

Zamknij