ggg ggg
ggg ggg

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

Ponad 70 zawodników startowało w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w niedzielę 16 czerwca na boisku sportowym w Budziskach.

Rywalizacja jednostek rozpoczęła się wspólną zbiórką druhów o godz. 10.00. W zawodach udział wzięło 8 jednostek, w tym jedna kobiet. Zawody o puchar Burmistrza Łochowa przeprowadzono w dwóch konkurencjach – sztafeta pożarnicza z przeszkodami 7×50 i i ćwiczenie bojowe.
Po kilkugodzinnej rywalizacji, pod czujnym okiem komisji sędziowskiej z PSP w Węgrowie w składzie: mł. kpt. Piotr Ziomacki, st. kpt. Piotr Małyska, st. ogn. Łukasz Krzesiewicz, ogn. Karol Kałuski i mł. asp. Rafał Szydłowski, najlepsza okazała się drużyna z Łochowa z ul. Węgrowskiej.
O miejscu zajętym przez drużynę decydował łączny czas ukończenia obu konkurencji. Wszystkie jednostki zacięcie walczyły o jak najlepszy czas. Licznie zgromadzeni widzowie mieli okazję podziwiać sprawność jednostek ze swoich miejscowości.
Klasyfikacja Gminnych Zawodów Sportowo – Pożarniczych Gminy Łochów:
Kategoria: drużyny mężczyzn
I miejsce – OSP Łochów ul. Węgrowska,
II miejsce – OSP Gwizdały,
III miejsce – OSP Budziska.
Na dalszych miejscach uplasowały się drużyny: Pogorzelec, Baczki, Ostrówek, Brzuza i Laski.
Kategoria: drużyny kobiet
I miejsce – OSP Laski.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.
Jednocześnie bardzo serdecznie dziękujemy druhom i sympatykom OSP Budziska za bardzo dobre przygotowanie tegorocznych zawodów sportowo- pożarniczych.

/Info/

468 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Moje Małe Mistrzostwa Polski w Unihokeju!”

Prawie pięćdziesiąt drużyn, blisko pół tysiąca dzieci rywalizowało w weekend 15-16.06.2019r. o Puchar Polski w Unihokeju. Ponad sto meczów rozegrano...

Zamknij