ggg ggg ggg

Gminne Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

1 czerwca 2019 roku, w dniu, w którym świętowaliśmy Dzień Dziecka, odbyły się Gminne Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Łochów.

Gospodarzem tegorocznej imprezy były po roku przerwy, ponownie Budziska. Zawody przebiegały tradycyjnie w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza 400m i rozwinięcie bojowe. Na starcie stawiło się 6 drużyn, w tym 4 drużyny chłopięce i 2 dziewczęce. Komisję sędziowską stanowili strażacy KP PSP w Węgrowie. Rywalizacja była bardzo wyrównana, a różnice punktowe pomiędzy poszczególnymi drużynami niewielkie. Zwycięzcą tegorocznych zawodów w kategorii chłopców została ponownie drużyna MDP Gwizdały, a na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny MDP Budziska, MDP Laski i MDP Baczki. W kategorii dziewcząt po bardzo zaciętej walce zwyciężyła drużyna MDP Budziska, wyprzedzając MDP Gwizdały. Po zakończeniu konkurencji przyszedł czas na wręczenie nagród.
/Info/

638 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
BUDOWA SIECI KANALIZACJI SANITARNEJ W BARCHOWIE

5 czerwca br. w Urzędzie Miejskim w Łochowie podpisano umowę na realizację zadania: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Barchów,...

Zamknij