ggg ggg ggg

Gejowski ośrodek nad Zegrzem (26.02.2013)

Dobra promocja  jest w obecnych czasach gwarancją sukcesu. Ale o takim sukcesie nie myśleli i nie marzyły pewnie władze Powiatu Legionowskiego, które od lat dzielnie promują walory turystyczne i krajobrazowe Jeziora Zegrzyńskiego. Jak się dowiedzieliśmy jest wielka szansa na to, iż nad brzegami jeziora powstanie ekskluzywna FARMA GEJOWSKA!!!

Pomysł był prosty: grupa znajomych zpod „tęczowego sztandaru” od lat wypoczywa nad Zegrzem. Mają tu swoje dacze. Mają też wykupione atrakcyjnie położone działki w gminach Nieporęt, Serock i Wieliszew. To ludzie wszelkich profesji. Aktorzy, reżyserzy, bankowcy, ludzie pracujący w międzynarodowych korporacjach finansowych . Jednym słowem dość zasobni i majętni. Umieją pracować i umieją się bawić. Zwykle w znanych kurortach europejskich: Barcelona, Ibiza. Są obywatelami świata. I bardzo lubią też nasze kochane Jezioro Zegrzyńskie. Postanowili zatem zjednoczyć siły biznesowe i stworzyć  w powiecie legionowskim ekskluzywny ośrodek dla gejów. Będzie to hotel o standardzie 5 gwiazdkowym z zapleczem sportowo- rekreacyjnym.  Naturalnymi atutami będą znakomite położenie, bliskość Warszawy, dogodne położenie komunikacyjne- blisko lotniska. Ważnym atutem jest położone nieopodal  pole golfowe w Rajszewie. Ośrodek będzie jak to się mówi, „Tip- Top”. I oczywiście nie będzie ośrodkiem otwartym. Za pobyt tam trzeba będzie pewnie solidnie zapłacić. Inwestorzy są już właścicielami działek. Teraz na ich zlecenie tworzeniem szczegółowego biznesplanu zajmuje się jedna ze stołecznych firm doradczych.  Jeden z inwestorów- znany architekt już zabrał się do tworzenia projektu.  Jak się dowiedzieliśmy inwestycja powstanie tak szybko, jak tylko się da. Być może pierwsi goście pojawią się już w 2014 roku. Co ciekawe, podoba farma powstaje w powiecie sokołowskim, w gminie Ceranów. Tam zamiast  ekskluzywnego hotelu będą kameralne wiejskie domki, stylizowane na wiejskie chaty. Chatki położone będą malowniczo nad dziewiczym Bugiem. W sam raz dla amatorów ciszy i spokoju.  Tak więc grunt to promocja. Powiat Legionowski będzie sławny w całej Europie. Już niebawem.
rwc

2 222 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Przedsiębiorcy, jakich mało (26.02.2013)

W Ząbkach wiedzą jak bardzo ważna jest rola przedsiębiorców, więc II spotkanie z przedsiębiorcami przebiegało pod znakiem wyróżnień i pamiątkowych...

Zamknij