ggg ggg ggg ggg

Etap powiatowy konkursu „Wyszkowskie dyktando”

25 marca 2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza w Węgrowie odbył się międzyszkolny (powiatowy) etap Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego pn. „Wyszkowskie dyktando”. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Starosta Węgrowski Ewa Besztak.

W rozgrywkach międzyszkolnych wzięło udział 14 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych, których organem prowadzącym jest powiat węgrowski. Etap międzyszkolny wyłonił 5-osobową grupę laureatów, która weźmie udział w finale konkursu w Wyszkowie.
I miejsce: Mateusz Filipiak z ZSP w Łochowie
II miejsce: Kinga Marchela z I LO im. A. Mickiewicza w Węgrowie,
III miejsce: Paulina Kodym z ZSP im. J. Kochanowskiego w Węgrowie,
IV miejsce: Maria Wielądek z I LO im. A. Mickiewicza w Węgrowie i Natalia Kalbarczyk z ZSP w Sadownem.

Laureaci i uczestnicy konkursu, a także ich opiekunowie i członkowie jury: Katarzyna Sternicka, Beata Bodzon, Małgorzata Ceglarska-Kowal i Małgorzata Kowalewska, otrzymali z rąk naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki w Starostwie Powiatowym w Węgrowie – Tadeusza Krupy, pamiątkowe dyplomy i upominki.
/Info/

1 714 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Spotkanie nt. programu Dualnego Kształcenia oraz przyszłości i znaczenia inteligentnej specjalizacji Mazowsza w związku z wydatkowaniem Funduszy Europejskich w perspektywie budżetowej 2021 – 2027

W dniu 29 marca br. w sali gimnastycznej ostrowskiego „Kopernika” odbyło się spotkanie nt. programu Dualnego Kształcenia oraz przyszłości i...

Zamknij