ggg ggg

DZIEŃ OTWARTY W SZKOŁACH ZDZ

5 kwietnia 2018 r. szkoły ZDZ – I TP-U i IV LO w Wyszkowie otworzyły swoje drzwi dla gimnazjalistów i ich rodziców.

W ramach IV Liceum Ogólnokształcącego zapoznawali się z propozycjami klas: policyjnej, pedagogicznej, wizażu i stylizacji, dietetyki i fitness. I Technikum Poligraficzno – Usługowe zapraszało do poznania programu: Technikum Usług Fryzjerskich, Technikum Przemysłu i Mody oraz Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej.
Uczniowie, którzy licznie przybyli mogli poznać szkoły, mogli liczyć na wiele atrakcji, m.in.: fryzjerki-stylistki wykonywały badanie włosów i skóry głowy mikrokamerą, przeprowadzały analizę kolorystyczną. Dziewczęta zadbały też, aby gimnazjalistki opuściły szkołę w pięknych fryzurach i delikatnych makijażach. Z kolei w naszym studiu fotograficznym czekali już pasjonaci fotografii, aby wykonać pamiątkowe zdjęcia. Klasy policyjne prezentowały młodszym kolegom musztrę, pokazywały broń i przy pomocy profesjonalnych sprzętów pobierały odciski placów, a liczna grupa uczniów z klas psychologiczno-pedagogicznych umilała na dziedzińcu czas swoim śpiewem i tańcem. Gimnazjaliści i ich rodziny świetnie się czuły podczas zwiedzania i wyglądało na to, że atmosfera szkół ZDZ bardzo im odpowiadała.

/K.W + info/

1 004 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wyszkowska Grupa Rowerowa wyruszyła na wiosenną wycieczkę rowerową

„Wiosna na Rowerach“ – to temat niedzielnej wyprawy rowerowej zorganizowanej 8 kwietnia w Wyszkowie. Precyzyjniej mówiąc rowerzyści pod kierownictwem Jerzego...

Zamknij