ggg ggg

Dzień Dziecka w Łochowie

W niedzielę, 4 czerwca 2017 r. na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Również miejsce obchodów Dnia Dziecka – park Dębinki w Łochowie – okazało się wspaniałym wyborem.

 

DSCF5969Burmistrz Robert Gołaszewski już nie raz udowodnił, że dzieci są skarbem i priorytetem działań łochowskiego samorządu, a pracownicy Miejskiego i Gminnego Ośrodka Kultury pod kierownictwem dyrektora Artura Lisa, potrafią zorganizować wiele atrakcyjnych pomysłów i wyczarować wspaniałą atmosferę. Pogoda była rewelacyjna, a w parku Dębinki panował miły chłodek. Wszystkie stoiska, miejsca w, których przygotowano poszczególne atrakcje rewelacyjnie wkomponowały się między drzewami parku. Do zabawy na dmuchawcach kusiło Wesołe Miasteczko. Pod namiotami zapraszano do udziału w grach edukacyjnych, malowaniu, rysowaniu, czy loterii, w której każdy los wygrywał. Panowie policjanci wzbudzali wielkie zainteresowanie nie tylko maluchów, ale też dorosłych. Można było obejrzeć wnętrze radiowozu, uzbrojenie, dotknąć i włożyć hełm lub pobawić się policyjną pałką. Niekłamaną radość u dzieci wzbudzał Pan Bańka, który tworzył małe i wie…eee…lkie kolorowe bańki mydlane. Dzieci entuzjastycznie rzucały się do ich łapania, ale jak wiemy wszystkie w końcu pękały ku uciesze wszystkich.
Oczywiście nie mogło obyć się bez występów. Oklaskiwano spektakl Teatrzyku Katarynka, pokazy hip-hopu, występów: Scholii Łochów, ogniska muzycznego, Trójki, Wesołych Trójeczek, Jedyneczek, Biedronek. Gorące oklaski zebrały łochowskie mistrzynie cheerleaders.
Wszyscy wykonawcy zostali uhonorowani specjalnym dyplomem, który z wielkim ukontentowaniem podpisywał burmistrz Robert Gołaszewski. Każdy dyplom dla podkreślenia jego wyjątkowości podbijał burmistrz Łochowa specjalną pieczęcią, więc nic dziwnego, że po odbiór dokumentu wystawionego z okazji Dnia Dziecka ustawiała wielka kolejka.
Jak widać było po twarzach uczestników wrażenia na długo pozostaną w pamięci zarówno tych najmłodszych, jak i dorosłych mieszkańców Łochowa.

/Janina Czerwińska/

 

 

 

491 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzień Dziecka w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo”

Węgrowscy i łochowscy  policjanci spotkali się z dziećmi na festynach zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka w Węgrowie, Łochowie, Sadownem i...

Zamknij