ggg ggg ggg

Dzień Dziecka 2019 w Łochowie

Jak co roku Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie zorganizował uroczystość Dnia Dziecka dla naszych najmłodszych mieszkańców gminy i nie tylko.

Obchody Dnia Dziecka rozpoczęły się przemówieniem, życzeniami Marka Zagórskiego – Ministra Cyfryzacji , Roberta Gołaszewskiego – Burmistrza Łochowa i Artura Lisa – Dyrektora MiGOK.
W tym roku do głównych atrakcji dzięki Ministerstwu Cyfryzacji zaliczyć należało kino 5D , stymulator rajdowy, gry VR, naukę programowania. Oprócz tego dzieci mogły skorzystać z zabawy na świeżym powietrzu bawiąc się z teatrzykiem BUM BUM i Panem Bańką, który przez cały czas bawił dzieci puszczając olbrzymie bańki mydlane. Wszystko to w nadzwyczaj udanej atmosferze i radości . MiGOK przygotował również dodatkowe atrakcje dla dzieci: malowanie twarzy, rysowanie , lepienie z gliny. Dzieci skorzystać mogły ze strefy wesołego miasteczka a w nim: Małpi Gaj, Zjeżdżalnie Bajdolocji, Trampoliny, Kule Wodne, Eurobungee.
Na prośbę MiGOK Ochotnicza Straż Pożarna z Łochowa przeprowadziła pogadankę na temat niebezpieczeństw związanych z zagrożeniem pożarowym, pokazała dzieciom wnętrze pojazdu a na koniec ku uciesze najmłodszych rozpuściła węże strażackie robiąc fontannę z wody. Podsumowując dzisiejsze wydarzenie nie zabrakło dobrej zabawy, oprawa muzyczna była doskonała uczennice z ogniska muzycznego zaprezentowały przepięknie utwory muzyczne, których nauczyły się pod czujnym okiem pani Pauliny Gocałek. Natomiast występy zespołu Next Level przyprawiły odbiorców o dreszcze za sprawą instruktora pana Rafała Snopczyńskiego. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy.
Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie przewidział jeszcze jedną atrakcję w postaci upominków ! Wszystkie dzieci dostały zabawki i słodycze. Do zobaczenia za rok.
Dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego życzy Dyrektor MiGOK i Załoga.
/Info MiGOK/

821 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Bogu na chwałę – Bliźnim na ratunek

W niedzielę 19 maja w Pułtusku miały miejsce powiatowe obchody Dnia Strażaka 2019. Organizowane w całej Polsce uroczystości związane są...

Zamknij