ggg ggg ggg ggg

Dzień babci i dziadka w szkołach i oddziałch przedszkolnych

Zapraszanie do naszej szkoły babć i dziadków z okazji ich święta jest już tradycją na stałe wpisaną w kalendarz uroczystości szkolnych.

W oddziałach przedszkolnych i klasach drugich, ta miła uroczystość odbyła się w piątek, 20 stycznia. W przededniu swojego święta, Seniorzy bardzo licznie zgromadzili się w naszej placówce, by wraz z wnukami miło spędzić czas. Gości serdecznie powitał Pan Dyrektor Wojciech Strzeszewski, składając wszystkim zebranym najcieplejsze życzenia. Następnie, w pięknie udekorowanej sali, poszczególne grupy prezentowały programy artystyczne. Były piosenki, wiersze, ludowy taniec i wiele, wiele ciepłych słów.
Po odśpiewaniu „100 lat”, dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki, a następnie zaproszono gości do wykonania pamiątkowych fotografii.
Uczniowie klas pierwszych i klasy trzeciej obchodzili to święto w dniu 23 stycznia. Na wstępie Pan Dyrektor Wojciech Strzeszewski przywitał wszystkie Babcie i Dziadków ciepłymi słowami oraz Panią Wójt Beatę Ponichterę i Przewodniczącą Rady Rodziców Natalię Wyszomirską.
Uczniowie zaprezentowali program artystyczny, a następnie wręczyli własnoręcznie wykonane laurki. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Pan Dyrektor i Pani Wójt złożyli piękne życzenia Babciom i Dziadkom. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Dziadków!
Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za bezgraniczną miłość, dobro, ciepło, wrażliwość, doświadczenie oraz życiową mądrość, którymi dzielą się z najbliższymi i życzymy im dużo zdrowia oraz długich lat życia.
Serdeczne podziękowania składamy również wszystkim Rodzicom zaangażowanym w organizację uroczystości.

/Info UG Andrzejewo/

347 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Odprawa podsumowująca pracę ostrowskich policjantów

27 stycznia br. w Galeria Sztuki Jatki w Ostrowi Mazowieckiej odbyła się roczna odprawa podsumowująca pracę ostrowskich policjantów za 2022...

Zamknij