ggg

Dwa tygodnie wakacji z Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Turystyki i Gminną Biblioteką Publiczną za nami

Od 4 do 15 lipca podczas warsztatów uczestnicy rozwijali swoje zainteresowania, ćwiczyli kreatywność i poznawali różne dziedziny sztuki.

W pierwszym tygodniu z Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Turystyki uczestnicy podczas wycieczek odwiedzili Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu oraz ogród zoologiczny w Warszawie. Drugi tydzień to warsztaty plastyczne, teatralne i opowieści ze świata książek. Gminna Biblioteka Publiczna zaprosiła również na wycieczkę do Muzeum 2 Korpusu Polskiego w Józefowie.
Podsumowaniem zajęć wakacyjnych było spotkanie w skansenie. Tam podczas pokazu talentów dzieci odebrały dyplomy za udział w zajęciach, po ognisku i ciepłych kiełbaskach na uczestników czekał film, który obejrzeli w jednej z chat w skansenie! To był wspaniały czas, dziękujemy i zapraszamy na kolejne warsztaty i wydarzenia organizowane przez Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Brańszczyku. Więcej informacji już wkrótce.
/Info Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Brańszczyku/

158 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Powiat Wyszkowski pozyskał kolejne środki z Samorządu Województwa Mazowieckiego!

Przebudowa drogi powiatowej Nowa Pecyna – Długosiodło oraz remont sali gimnastycznej w I Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w...

Zamknij