ggg ggg ggg

Dorota Banaś nowym Skarbnikiem Gminy Dąbrówka

W minioną środę, 26 sierpnia odbyła się dziewiętnasta sesja Rady Gminy Dąbrówka, podczas której radni podjęli uchwałę w sprawie powołania nowego Skarbnika Gminy Dąbrówka.

Podczas ubiegłośrodowej sesji Rady Gminy zostały podjęte uchwały dotyczące piastowania stanowiska Skarbnika Gminy Dąbrówka.
Funkcję tę przestała pełnić Agnieszka Adam, która właśnie objęła stanowisko skarbnika w Starostwie Powiatowym w Wołominie.
W imieniu władz samorządowych, podziękowania i wyrazy wdzięczności za wieloletni, nieoceniony wkład pracy na rzecz rozwoju Gminy Dąbrówka złożyli: Wójt Radosław Korzeniewski oraz Przewodnicząca Rady Gminy Agnieszka Gryglas.
Szczególne słowa uznania należą się pani Agnieszce Adam za profesjonalizm, zaangażowanie, życzliwość oraz wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych.
Tego dnia, radni podjęli również uchwałę w sprawie powołania nowego Skarbnika Gminy, którym została pani Dorota Banaś. Gratulujemy objęcia tak ważnego i odpowiedzialnego stanowiska, i życzymy Pani Dorocie sukcesów w pracy zawodowej oraz w życiu osobistym.

/opr. rl, źródło: UG Dąbrówka/

1 364 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Trzydniowy zjazd w Arciechowie przedstawicieli Klubów im. Armii Krajowej i Stowarzyszenia Odra – Niemen

W dniach 18-20 sierpnia br. w Arciechowie (gm. Radzymin) odbywał się zjazd przedstawicieli Stowarzyszenia Odra-Niemen na czele z prezes Iloną...

Zamknij