ggg
ggg ggg

Burmistrz Radzymina zakażony koronawirusem

„Czuję się jakbym miał grypę, do tego wysypka, koszmarny ból głowy… Od dziś wiem już na pewno – to koronawirus.” Taką informację przekazał mieszkańcom w ubiegłosobotni wieczór, 17 października burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński.

„Kiedyś musiało i mnie dosięgnąć biorąc pod uwagę liczbę osób, z którymi się spotykam każdego dnia. Od wtorku (13 X – przyp. red.) czuję się jakbym miał grypę, do tego wysypka, koszmarny ból głowy… Od dziś wiem już na pewno – to koronawirus. Najbliższe kilka dni spędzę w izolacji. Jeśli kogokolwiek spotkałem od poniedziałku – obserwujcie czy macie objawy.”
Ten krótki wpis, który burmistrz Krzysztof Chaciński zamieścił na swoim profilu na Facebooku z zaniepokojeniem przyjęli nie tylko jego znajomi i przyjaciele, ale też mieszkańcy Radzymina.
Wszyscy mamy nadzieję, że choroba będzie miała łagodny przebieg. Burmistrzowi Radzymina, który obecnie przebywa w izolacji w domu, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
/KW/

112 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wyniki głosowania do Ząbkowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r.

Znamy już wyniki głosowania na ząbkowski Budżet Obywatelski, którego realizacja ma nastąpić w 2021 roku. Urząd Miasta w Ząbkach poinformował,...

Zamknij