ggg ggg ggg ggg

Burmistrz Pułtuska podsumował działania samorządu za rok ubiegły i przedstawił plany na 2023 r.

16 lutego br., w sali kina „Narew” Miejskiego Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku, podczas spotkania z mieszkańcami, Burmistrz Wojciech Gregorczyk podsumował dotychczasowe osiągnięcia oraz przedstawił plany dot. miasta i gminy Pułtusk.

W trakcie spotkania z mieszkańcami w dniu 16 lutego br. Burmistrz Pułtuska zaprezentował dwa filmy dotyczące: urządzenia stref zieleni miejskiej i rekreacji, jak też inwestycji zrealizowanych w roku 2022, pozostających w trakcie realizacji oraz zaplanowanych na rok 2023 i lata następne. Przedstawił statystyki urzędowe i podsumował działania społeczne, kulturalne, edukacyjne, sportowe oraz rekreacyjne realizowane przez Samorząd Gminy Pułtusk na przestrzeni ubiegłego roku. Prezentacje można obejrzeć na stronie Urzędu Miasta w Pułtusku. Przedstawione wyniki są korzystne dla samorządu, a wiele wykonanych inwestycji było naprawdę potrzebnych i zrealizowanych dobrze.
Uczestnicy spotkania mieli możliwość wzięcia udziału w publicznej dyskusji dotyczącej przyszłości gminy, jak również indywidualnych problemów poruszanych przez mieszkańców. Wieczór uświetnił koncert Uliany Bratkovskiej ubiegłorocznej laureatki Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Polskich Wykonawców lat 60. i 70. XX wieku „W sześciu strunach zaklęta muzyka” przy mistrzowskim akompaniamencie znakomitego gitarzysty Staszka Gongalo.
Pod koniec spotkania Burmistrz zaprosił wszystkich obecnych na wspólną kawę i pączki, zgodnie ze starą tradycją tłustoczwartkową.

/oprac. KW/;
fot. KW, www.pultusk.pl

473 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Koncert „Polskiego Chóru Męskiego” w Centrum Dialogu Kultur

19 lutego 2023 r. odbył się wyjątkowy koncert w Centrum Dialogu Kultur w Węgrowie wystąpił Polski Chór Męski pod dyr....

Zamknij