ggg ggg

Burmistrz Miasta Ząbki i Zastępca Burmistrza w odwiedzinach u harcerzy!

W ubiegłą środę, 3 sierpnia Burmistrz Miasta Ząbki Małgorzata Zyśk oraz Zastępca Burmistrza Miasta Ząbki Arkadiusz Powierża odwiedzili obóz harcerski w Krynicy Morskiej.

Burmistrz Ząbek Małgorzata Zyśk sprawiła miłą niespodziankę ząbkowskim harcerzom, przebywającym na dwutygodniowym obozie harcerskim w Krynicy Morskiej. Delegację najwyższych władz miasta serdecznie powitała Komendantka Hufca ZHP w Ząbkach dha Sylwia Kubicka, a następnie zaprosiła gości do udziału w apelu.
Druhna Komendantka Sylwia Kubicka przybliżyła gościom zasady panujące w obozie, obowiązki i aktywności harcerzy, a także ciekawy program edukacyjny, który podczas pobytu nad morzem realizują zuchy.
Burmistrz Miasta Ząbki nie szczędziła ciepłych słów zarówno kadrze, jak też ząbkowskim zuchom i harcerzom. Radość z odwiedzin niespodziewanych gości była tym większa, że włodarze miasta przywieźli ze sobą ząbkowskie gadżety i upominki. Uczestnikom obozu wręczono worki plażowe, piłeczki, wachlarze oraz słodycze.
Spotkanie stało się okazją do zwiedzenia leśnego obozowiska i najbliższej, nadmorskiej okolicy.
Burmistrz Małgorzata Zyśk podziękowała harcerzom za serdeczne przyjęcie, oprowadzenie po obozowych namiotach i świetlicy, a także za wyśmienity obiad!
(Z kolei, ząbkowscy harcerze wyrazili nadzieję na kolejne spotkania i zachęcali Panią Burmistrz do wstąpienia w szeregi ZHP 🙂
Warto na zakończenie nadmienić, że Hufiec ZHP w Ząbkach otrzymał wsparcie finansowe z budżetu miasta w konkursie ofert na realizację zadania publicznego, polegającego na działaniach z zakresu krajoznawstwa oraz wypoczynku dzieci i młodzieży.
/opr. KW; źródło: UM Ząbki/

671 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Aktywna młodzież z X Placówki „Michalina”

Wakacje to dobry moment na podsumowanie wiosenno-letnich działań X Placówki „Michalina” Międzyszkolnego Klubu Historycznego im. AK Ziemi Radzymińskiej, która funkcjonuje...

Zamknij