ggg ggg ggg

Bronkobus spełnił swoje zdanie

W ubiegły czwartek 12 marca ok. godziny 16.00, mimo nie najlepszej pogody, zajechał do Wyszkowa autobus firmujący kandydata na prezydenta – obecnego Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

dscf8581

Grupa wolontariuszy i współpracowników kandydata pod przewodnictwem Mariusza Popielarza, polityka i samorządowca z Ostrołęki, przyjechała specjalnym „Bronkobusem”, aby rozmawiać z mieszkańcami naszego miasta oraz zachęcać do deklaracji na listach poparcia dla Bronisława Komorowskiego. Autokar ustawiono na parkingu na przeciwko Szkoły Podstawowej Nr 1 przy ul. 11 Listopada. Wolontariusze udali się na pobliskie ulice Wyszkowa oraz w okolice Galerii Handlowej „Wyszków”. Jak się okazało sympatyków kandydata na prezydenta Bronisława Komorowskiego nie zabrakło i niebawem z wypełnionymi listami poparcia wolontariusze powrócili w okolicę „Bronkobusa”. Wśród zainteresowanych akcją rozdawano polskie jabłka, a po zebraniu się załogi autobusu wyborczego odbyła się krotka konferencja prasowa. Mariusz Popielarz podsumował i przedstawił efekty wizyty w Wyszkowie. Zapraszam na stronę internetową naszej gazety: www.kurier-w.pl, gdzie zamieścimy film z nagraniem tej wypowiedzi. Jak podkreślał Mariusz Popielarz, ułożenie kalendarza spotkań i wizyt w poszczególnych miastach dla Bronisława Komorowskiego jest wyjątkowo trudne, gdyż pełni przecież obowiązki Prezydenta RP. Dlatego też jego udział w kampanii jest mniejszy niż innych kandydatów, ale w miarę możliwości spotyka się z mieszkańcami. Co prawda szczegółów na temat ewentualnego spotkania Bronisława Komorowskiego w Wyszkowie nie ma, ale nie jest to wykluczone.
/Janina Czerwińska/

Galeria zdjęć

1 023 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Nie dajmy zginąć Poległym” !!!

Te mocne słowa powtórzone za poetą, Zbigniewem Herbertem przypomniały wszystkim zgromadzonym w przedwojennych murach radzymińskiego gimnazjum o ofiarach, jakie ponieśli...

Zamknij