ggg ggg
ggg ggg

BRICOMARCHE Nowy market Dom i Ogród już otwarty!

W ubiegłą środę, 5 grudnia w Wyszkowie przy ul. Piłsudskiego 48 swoje podwoje o godz. 8:00 otworzył nowy sklep. Istnienie tej placówki to również korzyści dla Wyszkowa m.in.: związane z zatrudnieniem 28 pracowników, wpływem dodatkowych dochodów do budżetu miasta z podatków, współpracą z lokalnymi dostawcami oraz udziałem w akcjach społecznych skierowanych do mieszkańców.

Mieszkańcy Wyszkowa i okolic zostali zaproszeni do marketu, gdzie na powierzchni ok. 2 tys. metrów kwadratowych znalazły się produkty z różnych dziedzin: budownictwa, majsterkowania, dekoracyjne, ogrodnicze, wyposażenia domu i oczywiście tych obecnie na czasie – gadżetów świątecznych, choinek i światełek. W skład sklepu wchodzi także ogród o powierzchni 1,5 tys. mkw. Sklep w Wyszkowie jest 156 sklepem sieci Bricomarche. W tym wyjątkowym dniu na klientów czekały super promocje i cenne nagrody. Przez cały dzień odbywały się konkursy i loterie. Zaplanowane były także atrakcje dla dzieci – kącik zabaw z animatorką. Widać było, że na otwarcie przybyły tłumy osób zainteresowanych asortymentem nowego marketu BRICOMARCHE.

/J.Cz./

417 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Mikołajki 2018

  Oj, działo się, działo w czwartkowy wieczór na Placu Targowym w Łochowie! Przyjechał bryczką z dzwoneczkami…. najprawdziwszy Mikołaj! W...

Zamknij