ggg ggg
ggg ggg

Mikołajki 2018

 

Oj, działo się, działo w czwartkowy wieczór na Placu Targowym w Łochowie! Przyjechał bryczką z dzwoneczkami…. najprawdziwszy Mikołaj!

W dniu 6 grudnia na tradycyjne Mikołajki z prezentami dla wszystkich dzieci zaprosił Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski, Miejska Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łochowie. Nie zabrakło mnóstwa atrakcji. Dzieci i ich rodzice śpiewali i tańczyli do słów piosenek scholi działającej przy parafii w Łochowie. Gorąco też oklaskiwano małych wykonawców. Rozgrzewali się również przy zabawnych rymowankach dwóch skrzatów (ekipa z „Lecimy w kulki”) czekając na przybycie Mikołaja z prezentami. Po entuzjastycznym przywitaniu Mikołaja, a zajechał ku zachwytowi wszystkich, bryczką pod scenę, każde z dzieci otrzymało paczkę z prezentami. Wielki był ścisk, gdy pomocnicy Mikołaja, przekazywali upominki. Dzieci otrzymały coś, co lubią: słodycze, kredki, kolorowanki, pomarańcze. Później chętni ustawiali się do pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem na tle olśniewającej świątecznej ramki. To były udane Mikołajki 2018.
/J.Cz./

 

495 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Jacy? Tacy?” po raz drugi zorganizowało gminne obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. W tym roku spotkanie...

Zamknij