ggg ggg
ggg ggg

Bezpieczne Ferie w Szkole Podstawowej w Glinie

W związku ze zbliżającymi się feriami w dniu 17 stycznia 2019 roku w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie odbyło się spotkanie z dziećmi i młodzieżą szkolną w ramach programu profilaktycznego „Bezpieczne ferie”.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Komisariat Policji w Małkini Górnej we współpracy z Urzędem Gminy w Małkini Górnej. Prelekcje poprowadziła sierżant Monika Kaczyńska – dzielnicowa Gminy Małkinia Górna. Podczas spotkania omówione zostały podstawowe zasady jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe podczas wyjazdów zimowych oraz w miejscu zamieszkania. Dzielnicowa przestrzegała dzieci i młodzież przed korzystaniem z tak zwanych „dzikich lodowisk”. Przypominano o podstawowych zasadach bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym oraz o konieczności noszenia elementów odblaskowych. Zaapelowano o rozważne korzystanie z Internetu oraz omówiono kampanię „SMARTSTOP – Patrz na drogę”.
Na zakończenie wręczono 60 sztuk kamizelek odblaskowych ufundowanych przez Wójta Gminy Małkinia Górna Panią Bożenę Kordek.

/Info/

789 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Komunikat Gminy Radzymin z dn. 28.01.2019 r.: ODPADY w GMINIE RADZYMIN BĘDĄ ODBIERANE ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM

Przypomnijmy, iż wcześniej „Imperf” chciał wstrzymać odbiór odpadów od 1 lutego br., powołując się na znaczny wzrost kosztów odbioru przez...

Zamknij