ggg ggg
ggg ggg

Bajkowy Bal Karnawałowy

2 marca w gościnnych progach pułtuskiego zamku zagościły dzieci. Bajkowym Balem Karnawałowym Dom Polonii zrobił wielką frajdę i niespodziankę najmłodszym mieszkańcom Pułtuska i okolic.

Było bardzo bajkowo i kolorowo w Sali Maneż, gdzie pod opieką dyrektora Michała Kisiela i jego pracowników oraz przy udziale znakomitego gościa ministra Henryka Kowalczyka, który przybył z prezentami, bawiło się mnóstwo rozradowanych dzieci. Uczestnicy imprezy obejrzeli spektakl Teatru „Ptasie Melodie” pt. „Przygody Kuleczki, czyli o wielkiej sile marzeń”. Wzięli też udział w konkursie na najpiękniejszy rysunek lub mogli wygrać nagrodę w konkursie na przebranie z bajki. Po raz pierwszy w zabawie uczestniczyli zamkowi rycerze, z którymi dzieci chętnie robiły sobie zdjęcia. Wszyscy mogli także skosztować słodkości z zamkowej spiżarni – pączków, faworków, kruchych ciasteczek, rurek z bitą śmietaną, naleśników z sosem pomarańczowym oraz waty cukrowej. Bajkowe karnawałowe Disko zachęcało do tańca. Jeśli ktoś miał ochotę mógł pomalować sobie buzię, albo bawić się w gry przygotowane przez animatorów. Wiele emocji wzbudził jednak konkurs dla przebierańców (przebranie musiało być jakiejś konkretnej postaci z bajki).
„Cieszymy się, że zechcieliście spędzić z nami to sobotnie popołudnie i mamy nadzieję, że wszyscy bawili się znakomicie” – mówił podsumowując karnawałowe szaleństwa na zamku dyrektor Michał Kisiel.
/oprac. KW/

https://www.youtube.com/watch?v=KwGOqJiIptQ

144 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Strefy zieleni i rekreacji w Pułtusku

Od 27.02.2019 r. rozpoczęły się prace realizowane w ramach projektu „Strefy zieleni i rekreacji w Pułtusku” Zadanie obejmuje zagospodarowanie 6...

Zamknij